Prijava

Patrijarh Irinej u akciji proslavimo rođenog Bogomladenca stigmatizirajući ljude koje žive sa HIV-om i AIDS-om:

"Šta je drugo sida, ta strašna bolest i pošast našeg vremena, ako ne, u najviše slučajeva, posledica obesvećenja svetinje braka i zloupotreba polnosti i polne ljubavi, a veoma često i posledica njihove protivprirodne upotrebe? (iz Božićne poslanice)"

Irinej u akciji prirodno vs. neprirodno iliti kako je Irinej dostigao meru rasta visine Hristove a oni skloni protivprirodnom bludu razaraju čovečnost u samoj njenoj srži:

"Preziranje zdravih, Bogom danih zakona ljudske prirode, preobraženih Hristovim Rođenjem u bezmernu "meru rasta visine Hristove", i obogotvorenje neprirodnog bluda i preljube ne mogu, po samoj prirodi i moralnom poretku stavri, a da ne završe demonizacijom i razaranjem čovečnosti u samoj njenoj srži. (jopet iz Božićne poslanice)"

Do sledećeg nastavka uzbudljivih odgovora Irineja patrijarha na izazove sveta (već o Vaskrsu o.g.), srećan Božić!

Čovek je, naravno u pravu. Ako zažmuriš (kao on) i ne vidiš intravenske narkomane, one koji su zaraženi transfuzijom i decu koju su majke zarazile na rođenju, sve ostalo je posledica obesvećenja svetinje braka i zloupotreba polnosti i polne ljubavi, a veoma često i posledica njihove protivprirodne upotrebe? (iz Božićne poslanice)
Ako dovoljno dugo žmurimo (par vekova npr), nestace i sida.

Ne znam šta da mislim o ovome...možda je ovo neki morbidni hrišćanski način da se čestita Božić.

Мислим да је он онако мало прсо с мозгом.

ovo je jedna od onih tema kod kojih se samo zavalim i čitam...baš me zanima šta ću sve da vidim...a da se ovo ne uzme kao spam da kažem nešto čisto epidemiološki...a šta ćemo sa onim silnim afrikancima? u tanzaniji 40 posto populacije zaraženo. sve je u edukaciji kada se o sidi govori!

Da imam sina bez razmišljanja bih ga dao u popove. Ceo život ne radiš ništa, voziš dobra kola, svi ti se uvlače i imaš ekstra platu, a mogu i da nose haljine a da ih neko od dobre pastve na ulici ne kamenuje.
Mada, primećuje se maleni pomak, jer ne poziva nikoga da saseku ljude obolele od AIDS-a kao platane i sl. Irinej prstom upire na one koji razaraju čovečnost, a gradonačelnik Beograda seče platane i Rome, tako da su se uloge konačno preraspodelile.

Mislim da je dobra vutra.

Zanima me jedno! Da li se PAPA jebe stvarno sa CRNCIMA i kako?

Ne znam kako. To je mnogo teško. Mont Everest seksa.

http://vukajlija.com/posteri/lomaca-60534.jpg

Мислим да папа јебе црнце искључиво с куртоном, јер је лицимур.

Opet sa druge strane zanima me kako PAPA posmatra u odnsu na PANDANOVU karu, vrlo dopadljivo ili srednje dopadljivo?

Jeste ali on gengbenguje i sa azijatima ne bira
kaže da mu je životni moto "Za dobru svinju nema loših pomija"

Mislim da je PAPA objasnio pojam "RASPLODNA KRMAČA" u punom smislu te reči!

Caro, brate. Jebo te papa, d'izvineš.

Otac Srboljub
Jeste ali on gengbenguje i sa azijatima ne bira
kaže da mu je životni moto "Za dobru svinju nema loših pomija

Ajde pope-pope...AJDE DOPE-DOPE
Koji si ti ludak
Hristos de rodi!

posledica njihove protivprirodne upotrebe?- ovde verovatno misli na gejove i narkice ali ovo sto je on reko nije sida, sida je bolestina i jedino ovo u oba teksta ima kakvog-takvog smisla.
EDIT: Izvinte sto izmisljam toplu vodu i tvrdim da je sida bolescina.

Hah, Njegovo Velikomučeničko Prepdobstveno Preosveštenstvo i Svetost je potpuno u pravu! Ja NE JEBEM, kurac ću da se zarazim sidom! EtE vam ga! Ha!

Sveti Irinej Doleobnaženi.

Ne, ne, molim te... Doleodeveni.
Sad ozbiljno; nije valjda stvarno ovo rekao?

Ne znam, kada je crkveno jebanje u pitanju ja preferiram PAPU, možda je izlizano ali PAPA ima najjači rad!

Da, rekao je sve ovo, zašto se čudiš?