Prijava

Vald resio da bude novi Kazanova?

ne znam o čemu vi al marlon brando je bio peder

Jes, al je bio smeker. :)

skroz bih mu dao neomašćenog anala

Tek bulaznim, gospo, slušati me nemoj.

Zar?

Btw kliknuh ti na profil i ustanovila sam da imamo zajednickog prijatelja na facebooku.
Ovaj internet je globalno selo.

Valdemar
Tek bulaznim, gospo, slušati me nemoj.

Joda kao zboris, zbog?

Btw kliknuh ti na profil i ustanovila sam da imamo zajednickog prijatelja na facebooku.
Ovaj internet je globalno selo.

A kog, a kog, a kog? Reci prva dva slova imena :)

Joda kao zboris, zbog?

Ne znam, pokušavam da zvučim staromodno, valjda...

Ma ja mislim da je ipak hteo da zvuci kao Kazanova. :)

A zajednicki prijatelj nam je jedna jako lepa cura koju nemam pojma odakle znam niti otkud mi na facebooku.

A zajednicki prijatelj nam je jedna jako lepa cura koju nemam pojma odakle znam niti otkud mi na facebooku.

Haha, suzila si mi izbor, hvala. Da pogađam: inicijali M. S.? Ona tako dodaje ljude ko luda, boga pitaj zašto.

Bravo Kazanova, upravo tako. Dakle nisam potpuno izgubljena, poslala mi neki random request?

Bravo Kazanova, upravo tako. Dakle nisam potpuno izgubljena, poslala mi neki random request?

E, nisam ti ja Kazanova, ja sam patrijarhalno vaspitan čovek sa ovih prostora... A njoj se verovatno samo svidelo kako izgledaš, hahaha, da vratimo temu u prvobitne okvire :) Pogotovo ako si gotičarka, hehe.

Izvinjavam se, mislila sam to kao kompliment.
Nisam goticarka, mada je moguce da joj se dopalo to sto je videla. Kad smo vec kod provokacije, a zasto mislis da sam prihvatila friend request?

Ne, šalim se, nisam baš ni patrijarhalan, samo lupetam tako...

Kad smo vec kod provokacije, a zasto mislis da sam prihvatila friend request?

A nemam pojma, možda ti se svidelo kako ona izgleda? Stidi se! Pa to mi je sestra!!!

Rodjena? Ne brini, ja sam ozbiljna udata zena, sestra ti je potpuno bezbedna. ;)

Dobro je da smo utvrdili kako smo oboje ozbiljni ljudi u stabilnim brakovima. Samo mi nije jasno šta radimo na ovoj temi, hahahaha!!!

Bwahaha! Pa diskutujemo prijatelju, uz sitne provokacije, cisto da ne bude dosadno.

Strašno, toliko pišem na ovoj temi, a reči jedine o temi nisam rekao. Evo moga znanja: kaže se LEZBIJKE, ne LEZBEJKE. Eto, iz područja moje kompetencije, kao ozbiljnog čoveka.