Prijava

Moj najbolji drug je gej

El ti namešta ribe? Mislim, sigurno imaš bolju prođu kod njih zbog toga

El ti namešta dupe? lololo

L0Le, Džimi ti je već odgovorio u moje ime.

Џими
Па, то што је била с девојком, не значи и да је лезбејка.

Da, ja sam muško.(ako si mene pitao)
Enivej. Ne namešta on meni ni jedno ni drugo (pogotovo ovo drugo)
Ali lik je skrozz otkačen. Tako da to što je gej... Boli me kurac.

OMG Črčo well done tvoj potez daje nadu nama nolajferima na ovoj temi :D

A šta kad riba bude lezbejka i opali se slučajno sa likom. Jel ona onda još uvijek lezbejka?

šta kad riba bude lezbejka i opali se slučajno sa likom. Jel ona onda još uvijek lezbejka

zavisi ko pita :P

Ja sam jednom opalio jednu skutru i bila je toliko razočarana da se zaklela da će postati lezbejka. I postala je.

Jesam li ja sad lezbejka?

Jednom ga primiš i odma te etiketišu ko strejt. Pravda za lezbejke!

Постоје и оне кул лезбејке које изгледају женствено и нису дркоши, никад не би провалио да су лезбејке, осим можда по томе што имају врло развијен смисао за хумор (који је мушка карактеристика) и начин размишљања мушкарца.

dobro bre đimi, majkumu, jel to znači da je polovina vukajlijašica lezbo?!

C c c, e kakve su lezbejke, odvojiše me od čitanja definicija.

Vukajlija ima ženske članove?
That's rubbish.
To su neki brkati fatass-ovi iza monitora koji se lože da su devojčice od 16-17 godina.

Vukajlija ima ženske članove?
That's rubbish.
To su neki brkati fatass-ovi iza monitora koji se lože da su devojčice od 16-17 godina.

Auuuuu.... O.O

dobro bre đimi, majkumu, jel to znači da je polovina vukajlijašica lezbo?!

Hahaha ja htela da napišem, al reko bolje da ćutim, dovoljno sam sumnjiva :))

Ja sam se jedno veče dopisivao s jednom, baš smo se skontali. I onda je otišla da spava, ustaje rano ujutru, ima turu za Plovdiv.

dobro bre đimi, majkumu, jel to znači da je polovina vukajlijašica lezbo?!

Hahaha ja htela da napišem, al reko bolje da ćutim, dovoljno sam sumnjiva

Aaaa sad su mi jasne neke stvari ;)

Лемајо, пази, да се не лажемо, овде има јако мало жена са смислом за хумор. А и сама то можеш да приметиш. Међу најквалитетнијим ауторима се нађе тек понека жена. А то није зато што генерално има више мушкараца на сајту. Могао бих да замолим Каизена да нам да неку статистику везану за ово.

Искрено, мене је овде успело да засмеје 5-6 жена за скоро 3 године колико сам овде (од тога је једна жена у ствари мушкарац са дуплим налогом).
Ево, на пример Милица. Она има смисао за хумор који је јако несвојствен женама. Врло мушки смисао за хумор. И да није бич и да не пеемесише тако често и да нема нападе женске хистерије и нервозе, тотално бих мислио да је мушкарац (наравно, ако претпоставимо да је не знам лично).

Najbolje da imaju i pičku i smisao za humor. Mnogo je.

Najbolje da imaju i pičku i smisao za humor. Mnogo je.

Апсолутно. Мало која жена може себи да приушти тај луксуз.