Prijava

Е да , јебо сам једну што је наводно била лезбејка ,ал видим ништа јој није сметало да јаше "Витора Белфорта" , и некако ме увек збуњивало то , да ли сам јебо лезбејку или стејт рибу? ...... небитно ....

Da mi oprostite.
Pička je ista na svim devojkama. što kažu pička ko pička.
I da važno da si jebo sad da li si "oplodio" Severinu ili Ciganku iz Malog mokrog luga. nebitno. zar ne?

Pička je ista na svim devojkama. što kažu pička ko pička.

То већ није тачно.

@Peki

Naravno da postoji, kao što i peder može da oseti emociju prema pički.

Чек, јел постоји шанса да лезбејка осети емоцију према мушкарцу, или, да дозволите, његовој кити, и да се притом преобрази у хетеро?

Зависи, ако је Лаки рецимо у питању то је неминовно.

Đimi mislio sam u "arhitektonskom smislu"
Po dizajnerskom naravno da nisu.

Бели не схваташ поенту мог питања!!! :)

сладострашће

како моћан , ортодоксни израз :))

Пеки, мешаш платонску љубав са сладострашћем.

Чек да појасним: Дакле, дружење, ово-оно, и он на крају каже да би је радо кар'о. Е сад, јел постоји шанса да њен генетски урођен нагон за китом преовлада, или не? Типа, ја сам хетеро, и да ми неки геј каже да му се свиђам, ја би му рекао да не, и да не постоје никакве шансе икадаикадаикада. Е сад, јел исто то сад лезбејкама, и гејевима уопште?

Laki bi od aseksualca napravio nimfomanku.

najprostiju kres-semu poetizovala,

energy, tu smo dakle! mi smo od malih nogu indoktrinirane da se tripujemo kako ne mođemo, i NE SMEMO da imamo seks radi seksa, uvek tu moramo mi da razvijamo neke jebe emocije....

črčo, ma jasno, ali šta na primer ako ni ta osoba ne zna da je nedajbože obolela!? msm, to može i sa tipom i sa ribom da se desi, ali sa tipom imaš kakvu takvu zaštitu... ne moš devojku posle trećeg sastanka voditi na testiranje!

ja mislim da sam ja lezbejka, i to 100% lezbejka. ili lezbijka, kako god. volim devojke.

Jedne godine poseti Murbi lezbo paradu. Od tad se to zove sajam erotike!

Pička je ista na svim devojkama. što kažu pička ko pička.

Дај не лупај.

Лаки утерује на прави пут

Много моћан израз. :)

Елем, а шта ако лезбејка спава мушкарца дилдом? Ко је ту геј?

Бзвз ми да качим слику. Срамотно.

e pa da i to, ali zašto su pederi i lezbejke toliko isključivi!? pa valjda se zaljubljuješ u osobu, ne u polni organ....

Чек да појасним: Дакле, дружење, ово-оно, и он на крају каже да би је радо кар'о. Е сад, јел постоји шанса да њен генетски урођен нагон за китом преовлада, или не? Типа, ја сам хетеро, и да ми неки геј каже да му се свиђам, ја би му рекао да не, и да не постоје никакве шансе икадаикадаикада. Е сад, јел исто то сад лезбејкама, и гејевима уопште?

Па, пази. И ја сам стрејт генетски, али сад да дође Брус Вилис, ја би му одма дао. Нема правила.

Džimi nisi upotpunio pitanje,
Šta ako lezbejka midžit spava muškarca transseksualca dildom? Ko je tu gej?
ajd u turu pića, ko nadje tu sliku :P

Елем, а шта ако лезбејка спава мушкарца дилдом? Ко је ту геј?

Ваљда нико. Ко што ни утеривач у геј односу ни примачица у лезбо односу нису стрејт. Контам да се рачуна цео човек :)

Džimi tu je dildo u najtežem psihofizičkom stanju.