Prijava

Ovo je informativna tema gde možete saznati razne zanimljive informacije koje vam verovatno u životu neće doneti nikakve koristi. Ali su ipak zanimljive. Krenuću prvi:

Да ти ниси заборавио да поставиш питање?

Квешчн плиз.

Одговорићу ти хуго на то.
Заправо, твоје питање ти даје одгвор. Врло интересантно, али он није поставио питање! Сензационално зар не? Тема узима маха.

Колики је просечан пречник облутка у Шведским фјордовима?

Najstarije živo drvo na svetu ima 9550 godina i nalazi se u Švedskoj.

Slon je jedina kopnena životinja koja nije u stanju da skoči.

Nije moguće kinuti otvorenih očiju.

Nije moguće kinuti otvorenih očiju.

Кинуо ја пре неки дан.

ОДГОВОР НА МОЈЕ ПИТАЊЕ МОЛИМ!

Uz umerenu upotrebu sile pri guranju malog prsta u uvo muškarac može da odlaže ejakulaciju.

Slon je jedina kopnena životinja koja nije u stanju da skoči.

Е јебига сад матори... Значи, глисте, пужеви и корњаче се убијају од скакања? :)

Чек да нађем негде стари Политикин Забавник па да се правим паметан, иако је 99% тога нетачно.

Ovo moje nije netačno i nema u politikinom zabavniku.

Е јебига сад матори... Значи, глисте, пужеви и корњаче се убијају од скакања? :)

Gliste, puževi i kornjače nisu kopnene životinje, one nemaju kičmu.

ja sam inače i video puža kako skače!

http://www.youtube.com/watch?v=xlTyAwAJXDk

jel nije skocio??? a ?? jel nije??

Doboj je opština sa najdugotrajnijom vlasti u Republici Srpskoj - zajahali su 1992. a i dalje su u sjedlu. Njihova tendencija je u opadanju.

at Skočimiš:

Zapekli guzovi za fotelju...

Gliste, puževi i kornjače nisu kopnene životinje, one nemaju kičmu.

Pa nisu samo kičmenjaci kopnene životinje... Možda je slon jedini sisar koji ne može da skoči.

А свињице? Је л' могу?

I meni je poznato da je slon jedina životinja koja ne može da skoči. Možda se radi o tome da nema takvu anatomiju, jednostavno je to za njega neizvodljivo. A ovi ostali su verovatno samo lenji.

Verovali ili ne, poskok ne može da skoči! I kopnena je životinja. I kičmenjak je! Možda se tvrdnja odnosi na kopnene sisare. Ne mogu sada da se setim ni jednog osim slona.

Sumnjam i da skakavac može da skoči.

хахах о кенгуру да не говоримо. Он се само гиба из струка горе-доле уствари.