Prijava

Smatrate li da je najbolje rešenje zapadnoevropsko, kao na primer, u Italiji, gde bukvalno treba da sačekaš da lopovi obave posao, čak i kada si kući, pa onda da zoveš muriju, kad odu, ili na primer kod nas, gde na sopstvenu odgovornost malo mlatneš po glavi provalnika oklagijom (pa ako te tuži za telesne povrede najebao si triput više nego on), ili pak američko gde možeš da rokneš dvocevkom svakog ko ti kroči na imanje, bez ikakvih posledica?

Iskreno, ja sam za američko. Šta ćeš kurac u mom dvorištu?! MRŠTE!

za američko imam pravo da branim svoju svojinu znam čoveka koji je mlatno lopova i evo i dan danas se tuže
sramota

Ja sam za držanje veeeelikog psa, uz upozorenje: Čuvaj se psa. Kad ga rot iskida, jedina odbrana pred sudom biće mu da nije znao da čita.

Ja sam više za dvocevku. Pa kad me neko iznervira, zovem ga da igramo karte, pa je onda jebo ježa u ledja. Šta kurac bre! :)

amerićko. moja gajba - moja pravila!

Амерички, јок кафу ћу да му кувам. Штангла па у главу.

Imam dvocevku, dva nemačka ovčara i natpis na kapiji "Čuvaj se, pas ujeda" sa odštampanom slikom besnog psa (mislio sam čak i na nepismene lopove). Pa neka uđe:) Biće dočekan srpski.

Život je neotuđivo ljudsko dobro, ne možete samo tako kao primitivci jurišati na pres...

More sačmaru pa u mešinu, koj' ga kurac terao da ulazi!

Dvocevka. Može i ker, staford, na pr.

američko gde možeš da rokneš dvocevkom svakog ko ti kroči na imanje, bez ikakvih posledica

Amin...

Nekako mi je ono glupo, koji će kurac neko na tvom posjedu bre

I ja predlažem srpsku dobrodošlicu, lebom i rakijom. Kad se aktivira alarmni sistem, provalnik će propasti u prostoriju punu testa, a dok se bude koprcao u istom, ozgo će na njega da se sruči ogroman čabar rakije, koji će ga udaviti. Posle dodaš i malo soli, da dobrodošlica bude kompletna.

Никад се лепше нисте сложили. Да закључам тему? :)

Dvocevka. Da se zna ko je dasa.

Nemoj Zmijo, sad će da dodju evropejci i moralisti. :)

Čekaj zmijo možda je neko liberalan pa predloži pištolj :)

Ja mislim da nije na odmet parkirat' jedan tenk u dvorište i obrnut mu cijev prema kapiji, nekako mi je lijepo za viđet

To Smarko carino. Minsko polje pred kapiju bre!

Čekaj zmijo možda je neko liberalan pa predloži pištolj :)

a ja baš tela da pita mora li dvocevka, jel mož nešto manje....?

Dvocevka i mine.

Ja bih to bez vatrenog oružija, da ne budim komšije. Sjekiru, pa ga ganjaj oko kuće. Može i kramp, vile, ašov, lopata, oklagija, karnišla, dizalica za auto, teg, saksija sa cvijećem, kamen za kiseli kupus, satara, šta god prvo dođe pod ruku... Inače kod nas nema mnogo lopova, pljačkaju samo kuće gdje su gazde ljudi koji žive vani, oni profi lopovi nose kravate.