Prijava

Dakle, šta mislite o igrici? Koji vam je omiljeni deo? Koje ste sve delove igrali?

Dvojka jebe kevu svim ostalim delovima, toliko...

mw2

То и 2к11 једино и играм..

Obozavam serijal , nekako mi se izdvaja vise od ostalih FPS-ova , nije bas realna akcija uvek , ali , jel' , nekako je posebna . I ocu sebi da isecem vene zato sto ne mogu da igram Black Ops , o tome vise citajte ovde http://vukajlija.com/forum/teme/18697 i naravno pomozite ako mozete .

Dvojka jebe kevu svim ostalim delovima, toliko...

Evo da i ja kažem nešto. Nisam još igrao MW2 i Black Ops, jedva čekam da ih nabavim (ili skinem sa neta), a nisam igrao ni 3. deo zato što nije pravljen za PC. Od ovih ostalih bih izdvojio MW i 5. deo kao najomiljenije. A najveći baja je Prajs iz MW-a. :)

Играо сам Кеца, Двојку и МВ. Све сматрам одличним, поготово овог последњег. Играо сам дуго МВ у мултиплејеру, прво на Бихнету, па онда на Наисусу и помало на Нишвилу. По мени, најбоље мрежно напуцавање.

Nisam umeo da ga napravim da igram multiplejer pa to ti je, inace nenadjebiv za prelazenje.

Naisus uglvanom poluprazan kako nisi igrao na Loznici tu uvek ima igraca.

Ja dok nabavim mašinu izaći će CoD 15 Bosnia edišn!

Oces reci Ricard Gir edition

dvojak jebe kevu kec napržava bla bla... normala kada vam fali rama!

imao sam budjav komp tada pa sam samo cepao worblejd, ali u medjuvremenu sam sastavio kraj sa krajem pa sam presao ove zadnje 2.

pizdarija je igrica modern warfare2, igrao sam je vise od mesec, bas je do jaja...

šo se tice ovog najnovijeg, isti fazon kao i mw2 stim da su mnogo okenjali sa intrioma ali ima do jaja delova, recimo onaj kada voziš helikopter je brutalno

http://www.youtube.com/watch?v=J-ltiuBuzew&feature=related

dvojak jebe kevu kec napržava bla bla... normala kada vam fali rama!

Igrao sam sve delove, ne fali mi RAM (imam 4Gb), ali dvojka opet satire...

a ova scena sa heliokkoptrrom?

Naisus uglvanom poluprazan kako nisi igrao na Loznici tu uvek ima igraca.

Играо сам и Лозницу једно време. Али, прешао сам на Хардкор мод, па су ми ти обични сервери били тешки смор.

Pa dobro, svaki deo igrice ima nekoliko takvih scena koje igračima ostaju u pamćenju...

ok, meni je odlična, u mw2 mi je kul ono klanje na aerodromu... skinuću dvojku baš da isprobam!

ja volim onu misiju u united offensive ekspanziji kad si u engleskom bombarderu štitiš se od onih meseršmita...sabija.

Dvojka jebe kevu svim ostalim delovima

AMIN!!