Prijava

Elem, moja žena i ja koristimo isti računar, ista IP adresa, i šta sad, ona ispada moj dupli nalog? Pa ja još ispadam bolestan što se predstavljam kao žena? Sme li to?

А који је њен налог?

Imam i ja brata koji koristi isti komp, isti IP, dolazi na Vuku i nema problema nikakvih. Dokle god se ne lajkujete, nema problema. ;)

Dokle god se ne lajkujete, nema problema.

a kako mislis da se smuvaju?

P.S.
e..a naslov je.....xD
podsetilo me na pricu staru...tj. vic koji je ortak primenio na sefu koji ga je non stop karao...e sad..taj sef ima slabu tacku jer ima 7 cerki... i onda ortak primeni onu staru foru...znas kako da dobijes sina....slusaj me sad...odvedes zenu na veceru..lepo se sredite...vecerate..popijete neko skupo vino..onda dodjete kuci..istusirate se..upalis svece... ubacis neku dobru muziku...izmasiras je....i onda zoves mene i eto ti sina..

Da pravite decu, i ne zevate u taj kompjuter. :)

Ova moja ne ume da smisli šta sutra za ručak da turi,a kamoli definiciju da smisli.Zato žene mršte u kuhinju!!!

bojanboj
Ova moja ne ume da smisli šta sutra za ručak da turi,a kamoli definiciju da smisli.Zato žene mršte u kuhinju!!!

Објаснио

Žena Smicalica. Ali kako da ne lajkujem sopstvenu ženu? Pred sveštenikom sam se obavezao.

Ova moja ne ume da smisli šta sutra za ručak da turi,a kamoli definiciju da smisli.Zato žene mršte u kuhinju!!!

bojane....da nam nije ista zena majku mu...8)

A šta da radimo moja žena i ja

Kad sam samo ovo pročitao u "Poslednje aktivne javne teme" imao sam samo jedan odgovor.

Uglavnom, lajkujte se, volite se...Šta da vam kažem...

bojane....da nam nije ista zena majku mu...8)

Jebem li gu baš :)

Не знам шта ви да радите, али знам шта ћу ја да радим са мојом.

али знам шта ћу ја да радим са мојом.

Prijatan čet želim :)

али знам шта ћу ја да радим са мојом.

tako mlad i poletan

Не знам шта ви да радите, али знам шта ћу ја да радим са мојом.

Prosvetli me. :)

Prosvetli me. :)

UUUU! Šta ti rekla....

Ovde svi oženjeni bre.

Peki ja bih to mršnula u kuhinju da sam na tvom mestu :)

Da pravite decu, i ne zevate u taj kompjuter. :)

Ova moja ne ume da smisli šta sutra za ručak da turi,a kamoli definiciju da smisli.Zato žene mršte u kuhinju!!!

Ali kako da ne lajkujem sopstvenu ženu? Pred sveštenikom sam se obavezao.

lolololo