Prijava

Jel gledao neko 'Zeitgeist' sinoć? Čini mi se da ima debelu vezu sa ovom temom.

jok
ja sam samo propratio iluminate,slobodne zidare,skul & bones, UN, rokfelerove ,sorosa, izrael,vatikan,danasnju vladu u srbiji sa familijom karadjordjevica, US goverment, federalne rezerve i treasory department ,rozenkrojcere i rotsildovce i samo mogu da kazem sve su to ista govna fasisticka i genocidna, sektaska i satanisticka.

Gledao davno. Poenta i jeste u strahu. Svega se bojimo, kraja sveta 2012. , svinjskog gripa, krize i nestašice, mračnih ulica, zatvorenog prostora, terorizma..Gradimo neku svoju individuu a globalno smo zaglupljeni, zastrašeni, omekšali. Toliko smo uspeli da se podelimo i mrzimo one druge da dolazi do apsurda.

- belci mrze crnce jer su crnci
- Srbi mrze Hrvate iako su belci
- Beogradjani mrze Novosadjane iako su Srbi
- zvezdaši mrze partizanovce iako su i jedni i drugi Beogradjani
- Miša mrzi Stevu iako su prve komšije
- autor mrzi moderatora iako su podjednake dangube.

Pogledaj gde ti živiš - u kurcu si državno, društveno, ekonomski, oportunistički..Nekada su narodi ubijali svoje kraljeve, vešali javno predsednike, proterivali vlade..Imali su dva razreda osnovne škole a opet bili svesniji od tebe i mene, i bili su voljni da nešto preduzmu. Mi imamo kompjuter sa svim svojim zanimacijama koje nas okupiraju, gledamo filmove, družimo se onlajn, gledamo se onlajn, vreme sprcavamo na fejsbuk, igrice, jutjub klipove, pa i vukajliju. Sedimo, debljamo se, jalovo protestujemo u položaju nepokretnih invalida, kukajući za čašu vode. Možda nasd i ne vredi spasavati.

Imas pravo!!! ja sam za revoluciju i svaki dan mi prodje kroz glavu da se ukloni bagra koja nas terorise al surova realnost-s kim!!!! imamo svega a tapkamo u mestu !!! srbija je sitna riba drugi nama kroje i prekrajaju ali nece jos dugo,kad nas nazulja to njihovo ruho bice krvavo.nismo mi najgore dangube ima jos svesnih ljudi koji ce voditi masu u slobodu. kad amerika pukne a blizu je taj dan svima ce da svane.

Слажем се, Мелкијадес. Све радимо против себе.

Samo što ni ti ni ja nećemo dati život za ubedjenja. Nekada je bilo takvih, danas ih nema.

A nas će da satru samo tako. Ionako su u ratovima najhrabriji poginuli, pametni proterani, kasnije golootočeni ili su jednostavno sami pobegli. Ostajali su ljigavi koji u mutnom dobro plivaju. Zato smo danas ovakvi. Još ubedismo sebe da smo nekakav nebeski narod. Moj kurac.

Gledao davno. Poenta i jeste u strahu.

pa to ti i kazem melk, tamo gde je strah tamo zivi mrak
http://www.youtube.com/watch?v=33a71Ldbp3Y
MARIJO, MAJKO BOZIJA, DA LI VIDIS STA RADE SA TVOJOM DECOM?

Апокалипса неће бити. Она се већ догађа.
Треба да се појави онај Ничеов ,,Надчовек'' који ће појести обичног човека.

Је л' стварно важи оно да "нема више ствари због којих вреди умрети"? Је л "за идеале гину будале" или и смрт није осуда када мислиш да "тешко ово живот"? Много питања за малог човека, али једно је сигурно, неко више нема муда да иде контра страном из уверења, због сујете или једноставно из неког хира. Свет је пун бунтовника који место оловом у бунт крећу интернетом. Као да нас Историја ничему не научи. Или смо само лоши ђаци. Ко што Џони рече давно : "Концентрични кругови глупости и незнања као прстење. Оно даље не разумем, чини ми се као мртва стража."
Да нас виде ренесансни умови, рекли би нам да је лаж и завера и да живимо уопште.

ima za slobodu i sigurnost ja sam spreman da se borim i goloruk samo bi bilo lepo kad bi imao ko da me sledi :)

Као да нас Историја ничему не научи.

Нови светски поредак је ништа друго до враћање у нови средњи век.
Само су се средства контролисања народним масама променила, јер моћници сада контају да не могу виже да контролишу народ помоћу најобичније приче ex catedra, већ морају нешто и да учине да смекшају човека додатно.
То ће трајати неколико стотина година док се нешто ново не придигне поново.
Историја не иде право, него укрог, само се много тога нагомилава на кружницу.
Према томе, уопште нема потребе за идењем у крајности.
Нити треба бити сувише фин и отворен, нити треба бити затворен на нивоу параноичности.

Stoji sve to što Melkijades govori, samo ne mislim da postoji neka planirana pozadina svega toga, nešto kao zavera protiv čovečanstva i tako to. Ne vidim smisao takve zavere, to bi bilo suviše suludo čak i za čoveka. Ali sigurno je da smo se našli u takvim okolnostima u kojima, sa znanjem i istorijskim iskustvom kojim raspolažemo, ne bi trebalo da budemo.

A što se tiče optimalnijeg broja ljudi na planeti, to je svakako dobra ideja. Naravno, ne treba je realizovati trovanjima, virusima i nuklearkama, ali kontrola rađanja svakako.

Neobično je to kako su ljudi završili u ubedjenju da su samo beznačajni pojedinci, a opet neko hoće da ih satre i uništi. Pošto me mrzi da pišem vidjenja stvari koja će vas mrzeti da čitate, postavljaću vam linkove s vremena na vreme, gde neki drugi ljudi iznose svoje stavove. Verujem da i mi imate neke zanimljive u vidu.

Da izdvojim odavde ovo:

Neobično je to kako su ljudi završili u ubedjenju da su samo beznačajni pojedinci

E to je ono što je neobično i zabrinjavajuće. Ako su svi beznačajni kao pojedinci, kako onda imamo i bitne pojedince? Ako smo svi ljudi, svi imamo glavu, ruke, noge kurac ili pičku i tako to, koji kurac su neki ljudi bitni, a neki ne? Svi su podjednako bitni.

Bitni su svi ovi sa mtv, pink, politicari..Televizija tako kaze i ti u to verujes. U stvari su veoma zamenljive mnogobrojne glave iste zmije. Ynameniti ljudi ili stvaraju lekove koje ovi cenzurisu, ili nova goriva, tehnologiju..Koje ovi upotrebljavaju.

Ko su ovi? Globalisti. Od kad je pojma o svetu postoji i zelja za njegovim osvajanjem, kroz istoriju je proslo mnogo Aleksandara Velikih, napoleona, D\ingis kanova, ceyara..Svi su hteli isto, ali su se razbijali kao talas o stenu. Zasto? Jer je covecanstvo znalo ko napada, zasto i od koga se treba braniti.

Danas nemas pojma ko su ti neki - pametni su, ne eksponiraju se. Umesto njih gledas politicare, koji bivaju zamenjeni kada odrade svoje ili postanu neposlusni. Sve je stancanje, od muzickih hitova, preko tv zvezda, serija, blokbastera..Njihovi su mediji, televizija, novine, velike kompanije, izvori vode, svetske zalihe semenja, pesticidi..I ko zna sta jos.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rupert_Murdoch Ovaj covek poseduje tv fox, NY times, LA times, British daily, blic, novosti..Po nekoliko najznacajnijih dnevnih listova u skoro svim zemljama sirom sveta. Ima svoje produkcijske kuce.

On ti govori zasto je pao avion, ko bi trebao da bude novi predsednik ovde i onde, da ce Dzejms Bond sigurno spasiti svet u poslednjem trenutku ako Svarceneger slucajno zakaze. On odredjuje koliko ce rialiti smeca, nasilja, politike, sporta..Biti prikazano na televiziji. Globalizacija prijatelju.

Ко год да је споменуо Цајтгајст 3... Је л' га гледао ко синоћ? И вечерас га дају на Спенсу, хтела сам да одем...

Otisao bih ja ali me mrzi da idem sam. I te dokumentarce treba uzeti sa rezervom. Mozda ponekad dolaze od istih onih koje prikazuju u najgorem svetlu ;]

И мене мрзи да идем сама, испалила ме другарица. :Д
А знам, поготово ми је сумњиво то што се приказује јавно...