Prijava

:] Sve je sumnjivo, to je posle straha najgore sto se dogadja - ni u sta ne verujes do kraja. Mislis da svi hoce da te zajebu, od religije pa do prodavca jabuka na pijaci. Jebeno.

Pred kraj projekcije riknuo im video ili tako neka sprava pa se kraj nije ni odgledao,bila guzva i vrlo losa organizacija,film prikazan u neadekvatnom prostoru itd.Mislim da nista nije propusteno,film kao takav je doneo neke nove informacije ali sa malo strpljenja i to ce se odgledati u dogledno vreme,do tad sumnjam da ce se dogoditi krupnije promene na globalnom planu.

Е то сам чула, да је снимак све време зајебавао...

Ako neko hoce da ide nek mi baci pvt.

А Мелкијадес, готово сад, почео је пре сат.

Mislim da ste se dosta namlatili. Kako bi neko mogao da na jutubu postavi klip na kojem se prikazuje nesta sto njima ne odgovara, kao da to ne mogu da kontrolisu,. Ako su vec toliko mocni kako bi smrtnici mogli da ih provale citajuci knjige i zijevajuci po netu?

Mozda sam manijak ali ovo smanjivanje broja stanovnika nije losa ideja.

Poslali su poruke da postoje ne sta rade, kako i koji su im ciljevi. Ko je kriv nama ostalima sto ne znamo da se drzimo zajedno :)

ne zele vise da se kriju zato sto su uspeli ovo drustvo da srozaju i moralno i finansijsli i postali su prihvaceni.od osnivanja UN one nemaju presednika stoji prazna stolica.sprema se jos jedan finansijski krah koji ce nam vol strit nametniti i jedino resenje ce biti da se svi ujedinimo u jednu drzavu koju ce da vodi glavesina masona i zabranice sve religije i osnovace unitarnu crkvu svih religija i tako bi se po njihovom planu stalo na put ratu,gladi,nesigurnosti.... reano bolje nam je da se samoizolujemo kao S.Korea nego njih da slusamo.

Ко год да је споменуо Цајтгајст 3... Је л' га гледао ко синоћ? И вечерас га дају на Спенсу, хтела сам да одем...

Ја ишла синоћ да глеам, не с намером, него ме покупили неки другови да идемо. Свиђа ми се што су, за разлику од осталих филмова о теоријама завере, творци филма понудили и неко решење за тренутно стање. Није оно као, отворићемо вам очи, па нек се нађе неко паметан да предузме нешто.
едит: Ево и да приложим своју тему http://vukajlija.com/forum/teme/15573 :)

Тачно, решење је да купиш кућицу од еколошке пластике са ветрењачом од три вата у вукојебини Луизијане за милион долара и да седиш тамо и клањаш се сунцу до краја живота :р

Ja mislim da je teorija zavere to što je Vujanić slomio nogu, baš kad je trebao da predje u Partizan.

Da uopšteno odgovorim na temu.

Moje mišljenje je da je VEĆINA teorija zavjere budalaština, ali da zaista postoje određene teorije zavjere koje imaju smisla. Nažalost, zbog većine teorija koje su čista glupost, i ove druge, koje su istinite i imaju smisla bivaju odbačene i diskreditovane.

Ako i postoje neke organizacije koje imaju neke tajne planove kontrole čovječanstva, novog svjetskog poretka itd. vrlo je moguće da UPRAVO ONI lansiraju razne besmislene teorije zavjere da bi ljudi izgubili kompas i po navici počeli da karakterišu svaku teoriju zavjere kao glupost i paranoju - uprkos činjenici da tu vjerovatno postoje i neke sasvim smislene i možda čak i istinite teorije čije širenje među narodom njima nikako ne odgovara.

Neko je rekao zašto onda te organizacije dozvoljavaju da te informacije cure. Pa jednostavno je, kontrola protoka informacija je stari trink stratega. Dozvoliš da bilo ko sazna deo tvoje tajne koje i onako želiš da svi saznaju i izazoveš pometnju, od te informacije će da naprave bauka, dograde i dodaju gomilu drugih i na taj način sakriješ prave informacije gomilom izmišljotina. I ako neko nekada dođe do istine ona će da bude jedan od hiljade teorija bez ikakve nade za oktrovenje.

Vlasnici velikog kapitala, delova država i delova planete se sigurno ne prepuštaju stihiji slučajnih događaja. Mnogo njihove akcije su sračunate, pripremljene i dobro organizovane. Ulozi su veliki, mada i njih ponekad zahvati stihija kao na primer prebeg lejdi D, koja je na kraju skupo platila unošenje entropijske nepoznate u živote jedne od najmoćnijih porodica.

Njih vise ne brine kapital,oni imaju sve sto pozele.Njih interesuje moc.cela planeta radi i gladuje zarad 14 000 olosa bez duse

Već u jednoj zabrinjavajućoj meri kontrolišu vodu, hranu i zalihe svetskog semena, odavno gas i naftu. Pogledaj za šta se radilo pre pola veka, a pogledaj za šta se radi danas - za preživljavanje. Čovek je globalno osiromašio, ceo svet se žali.

Pogledaj šta se upravo dogadja u Tunisu, Grčkoj, Portugalu..Nekada jake zemlje pucaju po šavovima. Sjebali su atmosveru u društvu toliko da ti je jednostavnije da sebi televizijom i internetom život učiniš zanimljivijim. Relaksiraš se kod kuće, a oni to i žele. Tu imaju najjači uticaj, jer seminari su skupi. Ovako dobrovoljno uključiš mtv i šalješ lične podatke na fejsbuk. Ko zna gde će nas to sve dovesti.

http://www.youtube.com/watch?v=pT8-mpvMml4 Po nekim novim modelima izgleda i ponašanja, ovako bi valda trebao da izgleda muškarac. Žena bi trebalo da izgleda kao lejdi gaga. Što se mene tiče, rešenje za sve njihove probleme je čekić za meso.

Samo da poguram temu. I vas se tiče.

- Zagadjenost
- monopol
- globalno osiromašivanje
- retardirano obrazovanje u osnovnim školama
- loš ukus
- nemoral i skaradan sistem vrednosti
- opšte nezadovoljstvo ljudi širom sveta
- totalni cirkus od crkve kao institucije
- djubre koje smrdi iz novina i sa malih ekrana