Prijava

Pa dobar procenat dece ne napuni 8 do kraja prvog

Da, 80 krene sa 7 ali to ne menja cinjenicu da si jeo govna

PA DOBAR DA, ALI NISAM NI REKAO DA NAPUNI VELIKI PROCENAT, NEGO DA JE JEBENO MOGUĆE I DEŠAVA SE U PRIBLIŽNO 50% SLUČAJEVA, MALO MANJE JER ŠKOLASKA GODINA ZAVRŠAVA SREDINOM JUNA.

Znaci sa 6 krecu deca rodjena od septembra do decembra. A nije tacno ni da 80 posto napuni 8 jer skola ne traje do septembra nego do juna tako da moze biti samo problizno 50 posto e prc sad

Da, 80 krene sa 7 ali to ne menja cinjenicu da si jeo govna

Podjednako koliko i vas dvojica, samo s različitih strana. Jebem ga baš, i vi ste se zajebali, tj. ubacujete nešto što nisam rekao, a i ja pišem sa desetinom mozga.

Znaci sa 6 krecu deca rodjena od septembra do decembra. A nije tacno ni da 80 posto napuni 8 jer skola ne traje do septembra nego do juna tako da moze biti samo problizno 50 posto e prc sad

Gde sam rekao da 80% napuni 8. Rekao sam da je moguće da napuni 13 u šestom (šesti, al drugo polugodište). Tehnički, moja projekcija tamo je tačna, ušli smo u potpuno debilnu i bespotrebnu raspravu, jer očigledno i ti i ja kucamo ovo dok radimo nešto levo.

Pseto, tacnije sa 6 krecu rodjena od septembra do februara, moja cerka je januar ide sa prehodnom godinom

Brt mi nismo jeli govna nego je doslo do lapsusa(dal sam ja sjebo pa bombas prihvatio ili obrnuto nebitno je) ali smo se razumeli. Ti si samo lupetao. Kao to u manjim sredinama nesto novo hahahaha

A nije, Bombaš je rekao da 80% kreće sa šest. Al istina ti je za manje sredine, jbg, keva mi je u prosveti. Oće da pokažu ljudi kako su im napredna deca. Seljačka posla. Samo sam pojačao to jedno 20 puta.

Nema to veze sa kompleksima, nego zakonom jbt

Pseto, tacnije sa 6 krecu rodjena od septembra do februara, moja cerka je januar ide sa prehodnom godinom

Ne sva, samo neka.

Sanse da neko ima 8 u prvom je 25%

Nema veze sa zakonom. Priznaj da si hteo da pokažeš kako ti ćerka ne glasa za Vučića pa si je poslao sa starijima u školu.

http://vukajlija.com/forum/teme/18885-vas-ideal-ljepote-zelje-su-jedno-a-realnost-drugo?strana=358#post_3655058
Dobro to je vec opcionalno, obicno se roditeljima dece rodjene u tom delu godine ostavi pravo izbora da li ce da krenu sa tom ili sledecom generacijom(vazi pretpostavka da roditelj zna da li je dete dovoljno zrelo ili ne). Znaci nije to pravilo(ima i dece koja su rodjena u januaru pa idu sa svojim godistem) da bi ga uzimali u neke procente i to.

40% je realna šansa Rasnine. Zato što jedan deo onih u januaru kreće sa starijima, jer su im roditelji poput Bombaša.

Ajd ne seri, gde moze maloletno dete da glasa. Idi spavaj jbt

Ajd ne seri, gde moze maloletno dete da glasa. Idi spavaj jbt

Pa napredno je brt

Dobro to je vec opcionalno, obicno se roditeljima dece rodjene u tom delu godine ostavi pravo izbora da li ce da krenu sa tom ili sledecom generacijom(vazi pretpostavka da roditelj zna da li je dete dovoljno zrelo ili ne). Znaci nije to pravilo(ima i dece koja su rodjena u januaru pa idu sa svojim godistem) da bi ga uzimali u neke procente i to.

+1