Prijava

samo će ti se kasti uskoro ;)

neće, nema ni na guglu sunce li mu njegovo

Mogu da rasplačem bilo koga. Čak i bezosećajne psihopate.

Ајде да те видим.

Kafka Zevse, Kafka, čitaj prave pisce :)

U slobodno vreme bacam petarde

умем да спремим јаре/козу/јарца онако на ђутуре... само не умем да закољем, никад пробао нисам, нити ћу! али закољеш, умем да одерем козу професионално, распорим стомак, повадим она говна, црева се бацају (нису ко прасећа, где можеш да их једеш), желудац опереш и сачуваш за чорбицу, папке бациш, спремим тако све, посолим, ставим на ражањ и ВУАЛАА

Francky Delevra

Mogu svašta sa loptom. Svim vrstama lopti. Čak i ako neki sport nisam nikad igrao, posle par meseci treninga biću konkurentan onima koji ga igraju stalno. Možda i bolji.

И не само са лоптом, већ било шта да се ради. Нпр. да сад ми мајстори изграде кућу, за месец дана би могао сам исту такву да направим. Сматрам се човеком који је способан и брзо учи.

Bruce
Kafka Zevse, Kafka, čitaj prave pisce :)

Ahahhaahaha, a sunce im nji'ovo, mala vidra onda hoće da kaže da sam prepotentni hvalisavac?
Hvala Bruce, otvaraču očiju. :)

Lopata je moje penkalo. Ozbiljno sam talentovan za rad sa lopatom.

Ahahhaahaha, a sunce im nji'ovo, mala vidra onda hoće da kaže da sam prepotentni hvalisavac?

OTKUD TI TO? :O

mogu da ga izdrkam za 20 sekundi

Имам таленат да сјебем све шансе са неком девојком, колко год се обострано свиђали.
Ако ништа друго, растурам каладонт и солидно играм шах

И имам слоновско памћење. Начи, буквално, ако слушам на часу, не морам уопште да учим, и 99% онога што прочитам запамтим. Контам да бих се без зајебанције могао надјебавати са Омером Екићем око географије.

Sad malo ozbiljno... iako sam ispao iz forme pomalo, nisam još uvek upoznao čoveka koji je mogao ili može da pojede više od mene.

Upoznaću te s čovekom, par restorana po jugu Srbije i još par komada u Njujorku drži njegovu sliku na zidu.

пффф...рецимо страни језици. још као клинац сам врло добро знао енглески и шпански,научио сам скоро све што знам преко филмова и серија. не знам јел се то рачуна. и нисам био лош у фудбалу некада давно. за све остало сам смотан,најблаже речено.

Hm, imam talenat za učenje i pamćenje, kenjanje i jebanje duže od pola sata, odbojku i pijenje rakije... Sve ostalo je manje važno.

ozb, 20 sekundi i gotovo

D TI TO? :O
pre 15 sati
janpi
mogu da ga izdrkam za 20 sekundi

Nekoliko namerno ili slučajno ignorisanih postova pa onda:

janpi
ozb, 20 sekundi i gotovo

Ja - koma. :D

OTKUD TI TO? :O

Takav dojam sam stekao.

Imam sposobnost da prospem foru a da niko od prisutnih ne provali.