Prijava

Talentovan sam u kenjanju i svakom drugom vidu govorništva. Talentovano pevam "Cesaricu" od ustaše Olivera. Talentovan sam u šarmiranju starijih žena.

Talentovan sam u šarmiranju starijih žena.

Uffffff
Nastavi...

Jebiga u pičku materinu sam talentovan da budem dobar prema ženama što mi one zahvale tako što mi iščupaju srco i poseru se na njega i onda me ostave tako podeljenog sa nulom. Sem bake, naravno.
http://i.imgur.com/pu5ZxZW.jpg

Luxe ako ocekujes da drugi budu dobri prema tebi samo zato sto si ti dobar prema njima to je isto kao da ocekujes od lava da ne pojede ato sto ti nisi pojeo njega.

Стеван

U jebanju

Što ovaj Stevan ume da nasmeje čoveka.

Talentovan sam za kuvanje, kad žene vide kolko sam smotan isteraju me i same naprave jelo.

Flipse, lav kad bi mene pojeo sjebo bi se da valja, em masnoća em dlakavost. Kupam se redovno, to je olakšavajuća okolnost.

Talentovan sam u tome da uspesno delegiram svoje poslove

Meśa

Imam sposobnost da prospem foru a da niko od prisutnih ne provali.

Ал најјаче од свега што ово изјави на теми која је мртва годину дана, и то буде задњи пост на страни. Способност конфрмд.

@Lux Ok onda, pretpostavimo da bi taj lav umro mozda.

Moj talenat i ujedno prokletstvo je da unistim sve sto dotaknem :( tu mislim i na necija srca poput zenskih

Da me ljudi mrze.

Da uništavam stvari oko sebe.

Da propadam (bez droge, alkohola, i ostalih poroka).

EDIT: ŠOMI, OLLANIČE, bacite onu sliku ovde!

Врло сам талентован да будем животиња по питању емоција према другим људима.

лош ти пост, треба овако да изгледа
"Moj talenat i ujedno prokletstvo je da unistim sve sto dotaknem :( УКЉУЧУЈУЋИ ПИЋКЕ poput zenskih"

znam samostalno da koristim računar
a nisam prethodno obučen za to

Haha ovo za lava malopre postavio neki teletabis na fb.

Talentovan sam za jezike. Ne, bez zajebavanja. Čujem danas jedan strani jezik, za 3 godine ga govorim...onako, ne loše.