Prijava

Takuma Sato posljednji divlji vozač, sve poslije je pffffffff

Samo ajrton sena je znao da vozi svi ostali škart

e kad se sjetim
prije se dizao kredit da kupis 4 bridgestone ljetne gume i italijanske alu felge unikatne ludilo f1 najjaci pa bijela slova da svi vide bridgestone i stalno se gledala formula sa familijom i kumovima
subotu na treningu cak dodje i rodbina iz drugog grada da prenoce do glavne trke
jelo se i pilo

a danas se kupuju tigar gume i puca mi kurac za formulu 1
i sa kumovima se slabije druzim

Meni raikonen bio bog sad se i on upuvao

Какав Сена црни. Сви знамо да је после Алберта Аскарија Ф1 кренула у погрешном правцу.

Kakav Albert crni. Svi znamo da je posle Đuzepe Ferine F1 krenula u pogrešnom pravcu.

Inače Sato preluda glava, da

Huan Pablo Montoja za njega sam navijao

nasao si za koga ces navijati
covjek podrzao bombardovanje srbije 1999 i priznao nezavisnost kosova

sjecam se onog podijuma kada je bridgestone bojkotovao kada je od trojice takmicara montoja stigao treci, u SAD cini mi se to bilo

Гледаш Фарину и Фанђа уз клакер и кабезу, па са фамилијом прошеташ корзоом и намигујеш фирцигеркама као прави гилиптер.... То је била права Формула 1, а не ово данас....

Финци увек имали добрих возача, Раиконен, Хакинен, Кеке Розберг, сад Ботас....

evo guglam ne mogu da nadjem mora da sam pomijesao nesto

bilo dobro ono kada je barikelo zakocio pred start i pustio sumahera da pobedi,pa sumaher dao pehar barikelu i ovaj slusao nemacku himnu na podijumu za prvo mesto.posle im nesto kenjali da to vise ne sme da se radi.

sjecam se te situacije

Ех кад се само сјетим каква су то времена била. Плејада фантастичних возача, ерудита, визионара, али прије свега: џентлмена. Довољно је само навести примјер генијалног Ал Писа који је 69' у Канади срамно дисквалификован јер је каснио 44 круга и намјерно успоравао већ свима познатог, Џекија Стјуарта који је тада водио у трци, али који је својим дивљачким стилом вожње лако могао да доживи судбину свог земљака, Џона Тејлора. И умјесто да буде слављен као визионар који се залагао за сигурност возача и жестоко супротстављао брзом начину живота/вожње, господин Пис као награду добија црну заставицу испред носа. Сигуран сам да је у том тренутку био свјестан да је постао оличење Орвелове грудвице која је едуковала неуке животиње, а једина разлика између њих је била у томе што је грудвица имао жељу да изгради вјетрењаче, док се Ал, у ствари, против вјетрењача борио. Да иронија буде још већа, Џеки Стјуарт је међу млађим познаваоцима овог племенитог спорта остао упамћен као један од највећих бораца за побољшање сигурности возача формуле.

Космичка правда је нешто што помаже психички нејаким људима да лакше утону у сан, а ова прича је највећи доказ њеног непостојања. Остаје нам само да жалимо што се Ал Пис није појавио пар декада раније да спаси више људских живота.
Рипчина легендо.

Finci su dobri vozači jer svi kreću od relija po ledu, oni kad dođu na asfalt njima samo može bolje biti