Prijava

галакси алфа добар је

занемарите сетикова мишљења

ОН НЕЗНА

Zanemarim ti prvi red na sahrani LOL

шта значи то "prebi šakama, pogotovo jači model, sa 4 Gb RAM-a"?
умем и ја да нађем спецификације, него ме занимају искуства, какав је за те паре и сл.

који ћети курац сд слот? ајде то још и разумем, али штаћети који курац вадљива батерија?

pa jer imam memorijsku od 64gb koju ne bih da bacim/prodam, odgovara mi tako da zivim s njom

bateriju vadim da ubacim drugu napunjenu kad se ova isprazni
+volim da mogu da otvorim sve lepo tipa kad se pokvasi nedajboze i sl.

Šomi, ne znam iz prve ruke za Zenfone 2, nemam flegšipere među prijateljima pa ne znam. Antikvaran, kad je gazda normalan, telefon se nikada ne pokvasi ;-)

Селитк жели рећи да је припадник сталежа који су далеко од флегшипова

СЕЛТИК ЛЕНОВАШ

ај не сери туљане него реци нешто конкретно ако знаш, шта се ту већ пар страна уназад тучете ташницама

Ha ha, konačno neko na temi odgovorio Tuljanu. Šomi, taj asus je preskup i možeš naći bolji fon za manje love, npr. HTC M8 ili Nexus 5, sigurno će raditi bolje od polovine skupljih.

ма онај он 5 инча, не од 5.5 си луд и ови од 5 ће ми бити превелики, не могу ко риба да носим торбицу због фона, већ сад пиздим што у пола џепова неће моћи да ми стане а о седању док ми је у џепу да не говорим
овај фазон http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_2_ze500cl-7044.php

Ma sigurno da nije los telefon, cak suprotno, nego zasto bas njega nadje, za te pare moglo je mozda i bolje

Imas misljenja na ovom linku sto si postavio, uglavnom se zale na bateriju, ali svi kazu da je dobar.. I jedan odlicno komentarisao, za prosecnu cenu dobijas prosecan telefon i to je u sustini to, ako koristis samo pozivi, poruke net, fejs itd. Bice sasvim dobar

http://www.benchmark.rs/vesti/lista_najboljih_smartfona_koje_trenutno_mozete_da_kupite_izgleda_otprilike_ovako-59135

Нека се ово заведе као листа флегшипа и нека стојо у првом посту

Kako je prelepa ova koza jbt, prva malo veca kinta koja uleti prebacujem se na g4, nije neka razlika, ali mnogo los osecaj kad nemas viae flegsip:(

eppl ispred sonija i eldzija, lumia 630/635 ispred lumia 930/icon, hrpa chajnezarskih i motorola midrejndz telefona ispred lumia 930/icon.
seems legit.

Sta ima u ponudi za nekih 250-300e? Da nije polovan, 2 gb rama, normalan procesor i baterija.

ИМАШ ЊЕКСУС 5, ЕЛЏИ ГЕ ДВА, МЕИЗУ МХ4, ОНЕ ПЛУС ОНЕ, МЕИЗУ МХ5

МОЖДА НАТРЧИШ НА НЕКИ ГАЛАКСИ С5 ИЛИ М8 НОВ СА ПАПИРИМА НА КП

АКО ОЋЕШ МАЊИ ТЕЛЕФОН А ДА БУДЕ ФЛЕГШИП И ПРЕЈАК, УЗМИ СОНИ ЗЕ ЈЕДАН КОМПАКТ

Planiram da uzmem novi telefon u MTS-u, gledam ponudu, i suzio sam izbor na paket koji meni odgovara, a da se ne doplaćuje, znači da ide za dinar, ili u krajnjem slučaju da se da nekih 1000-2000 dinara.

Pa kaže:
1. Microsoft Lumia 535
2. Huawei G620S
3. Alcatel POP 2 (5) Premium
4. LG L65

Ima li ko da se razume da mi kaže koji od ovih da uzmem i zašto? Meni Lumia i Huawei deluju najbolje za sad, po specifikacijama, čitao sam neke komentare na GSM Areni, ali je sve mešano, jedni kažu da je prejak jedan, drugi da je sranje i tako. Pa sam u nedoumici.

Nijedan od tih, Čače. Skupljaj lovu i uzmi neki bolji.

Ledeni, xperia z1 compact.
Buraz ga ima telefon jebe keve, baterija super, brz, ne steka.

Microsoft Lumia 535 - imam, vrhunski telefon. S tim što se baš i ne isplati uzimati ga na pretplatu, jer košta 110e, ali inače za te pare je najbolji. Brz, ne šteka, dobra baterija, ok kamere obe, ima blic, dual sim. Nikakve zamerke nemam, osim što nije flegšip, naravno