Prijava

nema to veze... rutovanjem dobijas full admina, i dalje imas ogranicenih stvari... jedino sto gubis garanciju al jbg

kingroot ne radi nekima hmm. probacu pa sta bude, samo da odlucim da l da rutujem uopste, ode garancija jbg

Mac sa dve ostrice :D

Kad budem vlasnik valjane masine saznacu, ovako mogu samo da nagadjam. Imas unroot, ne znam mogu li ga provaliti a ni provjeravaju li mnogo.

Provali se odma, mada imas opciju da ako rutujes a on se sjebe posle, brikujes telefon tako da posle ne mogu da provale nista...

ali sta kurac garancija, sta mi pokriva uopste, i da mi se sjebe nesto bice mojom krivicom, mada mi se nista slicno nije desavalo

Armine, kod nas već vijekovima nijedna garancija nema smisla ;-)

Шанса да брикујеш телефон је фазон нула зарез нула нешто. Иначе и на 99 посто телефона можеш да анрутујеш све и да ти важи гаранција, нема шансе ништа да провале

Nema šanse da ti priznaju garanciju pa makar to bila i namjerna greška dizajnera u LG-u ti svoju garanciju nećeš na Balkanu ostvariti.

Skočimiš
Nema šanse da ti priznaju garanciju pa makar to bila i namjerna greška dizajnera u LG-u ti svoju garanciju nećeš na Balkanu ostvariti.

Neistina.
Prošle godine kupim G3 i poinstalirao pun kurac aplikacija i posle tri dana ne radi mi mikrofon tokom razgovora. Odem lepo u VIP dam im fon kažem ovo govno ne radi i oni ga pogledali jedno tri nedelje i daju mi novi. Kažu viber ti uzjebao fon, dešava se...

Odem u CBT pre metar dana kupim ženi depilator moderan neki. Kaže ona ovo nije depilator ovo mašinica za brijanje. Odem posle nedelju dana u CBT iserem im se u život tamo jer ne pružaju adekvatnu uslugu konsaltinga i vrate mi pare.

Kupim patike za fudbal i obujem ih prvi put i nabijem ih na onu kukicu za mrežu na golu. Odem sutra u planetu kažem mater vam jebem ovo puklo posle 15 min - daju mi nove.

Poenta je Skočimiše da si Bosanac a kao takav nisi u stanju da eventualne nalete misli pretočiš u adekvatne reči pa te jebu a ti se pravdaš da ovo je Balkan. Glupane.

Nije no ti sereš i izmišljaš
pozdravi po kući ženu i rodbinu

Ništa nisam izmislio matere mi.

Brale moj
Viber sjebao mikrofon poslije 3 dana na lg g3
Došao i pojeo ga, šta? Na koju foru je sjebao, našao pinove i polomio?

Nisu mogli da ga poprave pa mi dali novi. Šta ti nije jasno brale? Bilo 15 likova sa vukajlije prisutno kad se to desilo, pikali fudbal na adi...

I meni se S3 tako sjebao. Regularno dobio novi fon.

I meni se tako sony sjebao. Regularno dobio novi fon.