Prijava

небитна вс 15 кила кулена хендикеп кец

упс погрешна тема

Windows 10 Mobile je tu iza ugla, a Microsoft se nada da će novo izdanje podržati kompanijine napore i pvoećati udeo na tržištu, ali bivši direktor Stiv Balmer misli drugačije. U nedavnoj izjavi za Bloomberg, Balmer objašnjava da Nadelina nova strategija da se fokusira na što je više moguće univerzalnih aplikacija za Windows 10 neće raditi. On ističe da je u ovom trenutku podrška za Android aplikacije koje mogu da se koriste na Windows uređajima jedini način da se sačuva platforma.

Univerzalne aplikacije su razvijene da se koriste na širom spektru uređaja, a Nadela i njegov tim ih guraju da budu šire usvojeni od više developera širom sveta. Balmer kaže da iako je to dobra ideja, pokretanje Androd aplikacija je jedino što je potrebno Windows Phone platformi sada. To može pomoći nedostatku aplikacija na mnogo efikasniji način, zaključuje on. Pokretanje Android aplikacija na Windows telefonima nije novi koncept, a Microsoft je to pokušao da uradi uz Project Astoria, ali je taj projekat napušten.

http://www.benchmark.rs/vesti/stiv_balmer_windows_phone_moze_biti_sacuvan_samo_android_aplikacijama-61661

haha Paune što si obrisao onaj post u kom me prozivaš, je l' zato što nije bio dovoljno smešan ljudima kojima si želeo da se dopadneš pa su te ignorisali je l' zato :D

opako spustanje (:

da brt bio napisao ovako nešto

i to stajalo dva dana kao poslednji post na ovoj temi, i obrisao :'D

Нешто се не сећам да сам то ја писао..

Ово и ако јесте моје, мене фасцинира (у експерименталном смислу) то што си толико залудна да идеш по форуму и скупљаш моје цитате.
После их вероватно чуваш у оном Sticky Notes на десктопу

hahaa pa videla sam post koji se ticao mene i ostao mi u glavi svakako, i vidim dole u temama u kojima sam poslednje učestvovala da si ti poslednji postovao ovde pre tri dana fazon. i sad se kao ne sećaš posta koji si obrisao večeras, jer si ignorisan tri dana, hahaha brate brate

imalo neko kuče gospođa se zvalo tako nešto

Боли ме баш курац да се расправљам са тобом јадованком у 2 ујутру

@autor Paun91:

moram primetiti da ti je autorka Majakovska očitala bukvicu, što bi naši stari rekli, usrala te

moram primetiti da ti je autorka Majakovska očitala bukvicu, što bi naši stari rekli, usrala te

Moram se složiti sa vašim zapažanjem kolega Kuplunže.

zanimljiv test, sve se lepo vidi, lumija govno u odnosu na ove zveri, a glupo je sto su racunali vreme butovanja, nerealno je tu brz ajfon pa je zato pobedio, inace LG macka rastura
https://www.youtube.com/watch?v=-wne8m9qCFs

minut i 10 sek za ajfonom glupa lumija hahahahha

Naravno kad je najveći pa mu treba više snage ;)

A i ovo nije 950xl koji ima bolji procesor od 950.