Prijava

Pogle i edit.

Oba su super pa sad, ako ti je vaznija kamera m4 ima bolju i to..

Sony.

Bolja kamera i kvalitetnija izrada. Sony ne baguje, moderan.

Glupi mobilni telefoni i govna...
Dobio sam onaj Tesla tablet, i reko ajd da vidim dal oce da pušta filmove sa torenta-oce bez sačekam da se skine kad sad kurac odjednom neće, glupi bs neće probam vlc-isto, obrišem fajlove oni se opet pojave na plejlisti, a radilo je, serem ti se u tehniku kad volovi vuku kola

Za te pare bolje bi mu bilo da ne baguje :)

Hvala.

tesla tablet kosta fazon 4 hiljade jebiga, za net i youtube max

Tora
Skini mx player..
Iam ga ja na teslinom i pusta filmove lagano

Sale, potpisujem, MX Player jebe, guta sve kodeke i formate, ne baguje, lijep je i ima dobru sestru koja ide u vrtić.

Одговор за аутора Бохор

Њексус 5Х одличан је, доста му је 2 гигабајта рама

Jel to mijenjaš Z3, Bohore?

Ne. Nisam pitao za mene

Ok, Bohore, izvinjavam se ako su moje riječi bile pogrešno shvaćene

Нови бросвер на самсунгу и поред ретардираног имена (интернет шкк) је убедљиво најбољи у моменту. Оставио је у прашини све просто не могу да верујем

Borko, ispada li Note iz ruke :-)

E telefon je zver, kad prenebegnes da je Samsung. Mnogo sitnica koje su stvarno kul, ali veliki ekran keva! Vise nego zadovoljan na kraju. Jedino kad se koristi fast charge brze jede bateriju ali dobro...

Ma kakav Fast Charge, kad puniš bilo koji Android, uključi Flight mode/Airplane mode, napuni se brže, a baterija traje jednako. Probaj.

https://www.google.ba/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi34rDQis3MAhXqJJoKHVj6CngQFggxMAY&url=http%3A%2F%2Fwww.balkangadgets.com%2Fumi-rome-recenzija%2F&usg=AFQjCNHvr9Y8BpHGpjK46SBxCtvtEPK2QA

Šta mislite? Slupao sam telefon i moram kupiti. Ovaj mi je interesantan. Ustvari, ne baš ovaj, nego bolja verzija, ali nema pičke da nađem sad to. Uglavnom košta oko 200 evra.

Fast charge napuni do 60% za fazon pola sata, mozda manje. Ne secam se tacno, ali valjda za40 minuta ide na 80%