Prijava

Rekord drži Indijac koji je 80% napunio za 37 minuta i 12 sekundi. Ne znam tačno kako se zove.

Šta mislite? Slupao sam telefon i moram kupiti. Ovaj mi je interesantan. Ustvari, ne baš ovaj, nego bolja verzija, ali nema pičke da nađem sad to. Uglavnom košta oko 200 evra.

Ako se bilo sta pokvari svi ce ti reci AAA TO TI KINEZ STA SI OCEKIVAO, mana im je sto ih malo ljudi koristi pa ne znas sta da ocekujes. Baterija bi morala biti jaca pogotovo sto je 5,5 inca ekran. Od kineza sam cuo za Huawei, Meizu i Xaomi, ovo ne znam sta je. Ako ima valjanu garanciju uzmi.

Sjebaće nas Indijanci ti kote se brzo

Salabajzeru

Telefon sto se tice specifikacija je sasvim okej, mada bih mu ja gurno octa-cora 1.5ghz minimum..

Al kontam ako ga mnogo ne akas sluzice sasvim okej

pretjera ga Šalabe, čuj 200 eura
košta oko 270-280km

Ako se bilo sta pokvari svi ce ti reci AAA TO TI KINEZ STA SI OCEKIVAO, mana im je sto ih malo ljudi koristi pa ne znas sta da ocekujes. Baterija bi morala biti jaca pogotovo sto je 5,5 inca ekran. Od kineza sam cuo za Huawei, Meizu i Xaomi, ovo ne znam sta je. Ako ima valjanu garanciju uzmi.

Jebi ga, kontam da telefon ne moze biti citav duze od godinu dana, pa se necu previse cimati ako crkne ili sl. Slazem se za bateriju, ali sad u svakoj kafani ima punjac, a to su moje glavne destinacije. :-)

Makaronac, u guzicu te jebem, napisao sam gore da uzimam neku bolju verziju, samo nema picke da pronadjem. Kosta oko 420 maraka. Probaj pronaci. Umi touch mescini.

Sale, ne akam ga pretjerano, znaci nemam brige. :-)

Uglavnom, odlucio sam da narucim, pa cu podijeliti ovdje kako me sluzi.

pretjera ga Šalabe, čuj 200 eura
košta oko 330-340km
hhaahhhha

http://www.olx.ba/pretraga?trazilica=umi+touch

Haha, jedi govna, nisam trazio preko pik-a, nego preko nekog sopa, ali si mi otvorio oci sada, ulazim dublje u materiju. Fala djecko.

Šalabe, ovaj nije loš: http://www.olx.ba/artikal/21085010/umi-touch-5-5-android-6-0-octa-core-3gb-16gb/

EDIT: Kakav šop, ne brukaj se, telefon se kupuje i gleda u kafani!

Ne valja taj, viidš da treba da čeka 20 dana.

Makaronac
Ne valja taj, viidš da treba da čeka 20 dana.

Neka čeka, nema ni ljubavi bez bola.

Evo sad sam se dopisivao sa ovim koje sam kontaktirao. Rome x na akciji 175km, vidjecu sta kazu za touch.

Rome X imaš i za 150km
To je verzija od 1gb ram

Seltik, ne mogu cekati, koristim kantu koja ce.mi pojesti ostatak zivaca.

ih, čini ti se

seltik čeka htc već godinu dana

lol

ako si slučajno preskočio moj post, pogledaj šalabe
na dnu je prethodne stranice