Prijava

Da izvines, koju picku materinu sam se jebo pola dana ako mora da se skida sa app store? To je moglo i onako, s tim sto nisu mogle aplikacije neke na iphone4

Jos jednom se tako obrati seltiku i imaces problem sa MNOM

https://www.telenor.rs/webshop/sr/Privatni-korisnici/Mobilni-telefoni/Sony/Xperia_XA?q=1#t_207/c_cena_ugovor24/r_3 - Razmišljam o uzimanju ovog telefona. Slaba je ponuda aparata u Telenoru, a neću da menjam mrežu. Nije flegšip, ali je par milja iza. Ima li ga ko? Kako se čini?

Po ovome sto vidim cini se da je sasvim dobar telefon.
Octa core na 2 ghz, 2 giga rama (mada su mogli da stave 3) i fina kamerica.

Mislim da ce raditi fino, da nece kociti i zebavati.
Uzimaj.

Dal si lud da daš 45k za ovaj telefon + da plaćaš pretplatu 2 godine. Uzmi ko čovek preko oglasa/kupujem prodajem telefon i u MTS prepolovi pretplatu tj nemoj da uzmeš sa telefonom. Telenor govna, ja sam 6 godina kod njih i sad ću da se prebacim u MTS za neki mesec kad mi istekne ugovor. Taj telefon inače na kupujemprodajem je oko 250e

240 evra kod mađara nov novcijat

Sale, nemoj da si nub

http://www.kupujemprodajem.com/Sony-Xperia-XA-Novo--35684330-oglas.htm?filter_id=74336781
Evo ovaj je 270 sa godinom garancije, za ove od 250 ne piše da li imaju garanciju

Mlatoni oces da se jebemo

EDIT: P9 lite jebenih 300 evra

Na kraju sam uzeo jebenu Luniju, jebo me pas da me jebo. Lepuškast telefon i tu se sva priča završava.

koju lumijicu ljubaznu?

650. Ali poslužiće dok ne skupim pare za neki normalan telefon.

sad si u sekti ne vređaj lumiju

Prove, na Lumiji dobra tastatura, saćeš brže kucati receMzije filmova.

Kucao danas poruke, slabo ide. Ne odgovara mi windowsova tastatura :(
A i ne recenzišem, uglavnom pišpe kratke postove, nemoj Kaunt Zero biti.

Nemoj me Grof™ovati, prodaj lumiju i kupi telefon.

Pa kupio sam već, gotovo sad. Osuđen sam na nju na neko vreme.

Kucao danas poruke, slabo ide. Ne odgovara mi windowsova tastatura :(
A i ne recenzišem, uglavnom pišpe kratke postove, nemoj Kaunt Zero biti.

Prov oće digra Pokemone. Lumia kida, sve što ti treba ima, samo što si nubina koja je uzela MS telefon očekujući da će imati aplikacija kao za Android.
Na tastaturu se navikavaš vremenom. Definitivno ima bolju nego Android. Da pređeš s jednog Androida na drugi ti treba par dana da se navikneš na tastaturu. Nemoj biti nub.