Prijava

Ko zna šta su ti uvalili, grčki marlboro triput bolji od našeg. Bar do prošle godine, ne znam za ovu, možda im je naišla loša godina xD

grčka propala zemlja

Naš Lm > Grčki Marlboro

Imate li prenosivi punjač za android, vredi li to čemu, preporuka neka?

Ено кока кола има акцију ђе деле неке ствари, између осталог и преносиви пуњач за телефон, скупљаш бодове курацпалац. Стуци седам-осам флаша од литар и по и узни.

Корисно је за имати кад се путује у неку пичку материну, или аутобусом на летовање, и сл., нисам користио, ал' капирам да је корисно.

Ја добио неки Рил пауер, пише да има 6000 милиампера, па би ваљда требало да има за три пуњења мог телефона, ал ту је негде око два, извукао би сигурно пуна два да га не дркам док се пуни. Треба му неких 8 сати да се напуни (пуњач). Телефон се пуни можда мало спорије него иначе. Да ми је неопходан, није, ал' размази тако да ми се неколико пута десило да ме по пола дана мрзи да напуним нормално и онда кренем напоље и прикачим га на то срање и пуни ми се у џепу или га тако вучем по кући/седим на балкону с њим. Изгледа мало чудно, ко електронске цигаре. Не знам цене, ни марке. Ако проводиш доста времена напољу, онда би ти сигурно био користан.

Nema tu nesto posebno marke gluposti i to.
Kontam da je svaki isti, samo zavisi od jacine.

I vredi ako ti je slaba baterija, a stalno si van kuce i to

Xiaomi od 20000mAh sam uzeo skoro, dobar je. Oko 35$ je na ebay-u. Ima dosta jeftinih koji nemaju ni približno kapacitet koliko piše, ako uzimaš neki veći onda gledaj Anker, Xiaomi, Easyacc, oni su provereno dobri.

Koliko treba vremena da se napuni taj od 20000?

Mnogo je to, ja sam mislio 8000 sa uzmem

Ima li neko Octoplus Box ili njoj slične?

Treba mi pomoc mala za telefon... Iphone 4 u pitanju, dete mi trazi neke aplikacije da skine. E sad, uglavnom traze novije verzije IOS-a. Moze li da se updateuje IOS ili kako da ubacim starije verzije programa i instaliram? Hvala

Moram da podijelim da Xiaomi Redmi Note 3 Pro jebe poprilično

bombas, koja je verzija iOS-a na telefonu? Ako je iOS7, evo ti instrukcije za jailbreak na iOS 8:

http://en.8.pangu.io/

Ako je iphone 4 (obični), ne možeš raditi jailbreak na iOS 9.

Celtic, to je stari model Iphone4 Black MD128DN/A, 8GB, verzija iosa je 7.1.2. Probacu da vidim, mada nikad to nisam radio, nadam se da nije komplikovano.

Radiće fino na ios 8,nađi tutorijal ima ih milion i na našem jeziku. Javi šta si napravio.

Sad me jebe, kaze itunes version is too old, pease upgrade.. iako je poslednja verzija, pa gledam neke tutorijale

Ok, telefon je jailbrake, imam onu ikonicu Cydia kako sad da skidam programe i igrice?

Programe skidaš sa app storea, ali moraš se registrovati, bez kreiranog apple id nema skidanja app i programa.