Prijava

Makaron vas ovde jebe danima. Al ozb sad.
Predlaže kineze neke a pitajte ga koji tel ima eto

Ja dobio sa globalnim romom, reč kineskog nisam video, bez djubar aplikacija

I još izmišlja usput neka imena telefona, dokon čovek.

Kaži koji tel imaš? Keeway?

Jes' kurac, telefon sa švedske mreže tri, oni ne daju kod
Sestra odnijela u servis i ostavila telefon i platila, sinoć otac došao i donio telefon nisu ga dekodirali, traže da im dostavimo kod od 16 cifara koji Tri ne da

hahah
trenutno ponosni vlasnik Xperia Z2 :D

znam da imaju globalni rom. Ne da mi se da predlazem ljudima nehuawei kineze dok ih sam ne ispitam a to ce morati jos da ceka.

A šta si ti neki predlagač po profesiji?

Ili u familiji si samo ti imao informatiku pa sad tebe pitaju oko tehnike?

ONO KAD ČEKAŠ DA LEDENI PROVERI NEHUAWEI KINESKI TELEFON PRE NEGO ŠTO TI GA PREPORUČI NA VUKAJLIJI
http://i.imgur.com/DNsXXq9.jpg

Megamarko, tražili su ti kod od 16 cifara i 50€ da ti dekodiraju telefon? Da pritisnu dva dugmeta i restartuju. Lol. Pa ne, znaš kako, pokloni im ga sad kad ti je već beskoristan tako kodiran.

tako nekako, vise im je muka da sami traze pa mi kazu nadji mi nesta za 200e.

Megamarko kad ti je Jebač preotimao devojku si mu dao neki dinar pride još?

Megamarko još uplaćuje pare stevči.

Prije dvije godine sam dobio xperiu s koja je isto bila zaključana, sa Tri mreže
zet platio kod od 16 cifara taj, dao mi međutim kad se dekodira traži pin broj operatera mreže koji mtel ne da i tako već dvije godine stoji zaključan, nijedan servis gdje sam nosio nije mog'o da otključa sem mtela, al' oni ne servisiraju telefone sa drugih mreža
Sad kod za ovoj telefon u Tri mreži je 140 eura i moraš da opravdaš zašto otključavaš telefon, al' kontam koji će mi kod ako opet mtel neće da da pin kod operatera

A možda je hteo i telefon da mu pokloni, ovaj se žalio da je kodiran, pa se sad cima zbog stevča.