Prijava

Ne bih da se pogadjam sa tobom jer si stari trgovac. Pogledao sam koliko se krece po netu i cenim da je dve glave fer ponuda? Ako ima negde jeftinije ti kazi

brt u prodavnici je toliko

Mozda, nisam ja neki haker ali ako je toliko u radnji onda manje...

sad preterivas xd

Ne znam koliko košta ali vredi dve glave

Pa pseto toliko je na oglasima, star jedan dan sim free s garancijom uglavnom 160 evra. U radnji je 190 nov. Ako uvališ nekom za 200e onda skidam kapu

brate cim sam stavio xd znaci da se sprdam ja malopre danas ukucao "huawei p8 lite cene" i video od 240 pa gore i reko aj 200. Ovaj nije star ni jedan dan, jos je u kutiji a meni ne treba za kurac imam soni i prezadovoljan sam

ako ne vredi ni 150 necu ni da ga prodajem poklonicu nekome zabole me

da vrv sam na tebe mislio

Nema naviklo to da dobija trostruku cenu u odnosu na realnu vrednost...

oces plac na kosovu brt milion maraka ar?

Ps, ja sam očekivao da dođeš i stvarno ga ponudiš povoljno, držeći se onoga, lakše je dati ga nekom ovde nego se jebati s oglasima, pa i ako izvučeš koji dinar manje ok, a ne da zategneš gotovo 50e više nego što je u oglasima, lol, pa nisam ti ja šiptar. Dobro, delimično jesam.

Čuj 200e, kupim tri lumije za te pare!

ajde pedercino kazi koliko dajes da se ne pogadjamo ovde ko cigani

Pa kazu ti ljudi da vredji150e.

Evo u pakistanu cena, probaj tamo da ga uvaljas.
https://m.whatmobile.com.pk/Huawei_P8-Lite

ajde sada na taj link prvi sto si mi okacio udji i pozovi ih telefonom pa ako ti kazu da je 160 ja cu ti ga kupiti magarcino. klasican si lik koji je slomio kurac jer je na tarabi pisalo picka

edit za ostale: i dalje ne tvrdim da kosta koliko sam rekao i na oglasima ne vidim nigde za 150(na kupujem prodajem ima za 150 ali "kao nov")

edit za cou: nadji najeftiniji i spusticu ti cenu nize brt nema sta da se ciganisemo pa nismo tilmo