Prijava

Jedina mana sto se tice ovog Xiaomija je velicina od 5.5 inca. Veliko mi je za dzep i to...

Mlato ja to sad čujem od tebe brt prvi put u životu

Pap nije tel veliki džep ti je mali ok

Golemo je i za rukovat

On je uzeo na pretplatu u mts, verovatno mu je zapao loš primerak.

Neko mi je prodao priču da su ti tel preko paketa lošiji. Vrv je netačno

Cena ovog telefona kao i svakog drugog koji ja prodajem je ZADNJA, PREDZADNJA, PRVA, DRUGA I KONACNA i licitacije na cenu ne prihvatam . I prilikom zamene vas telefon racunam onoliko koliko mogu da ga prodam a ne onoliko koliko ste vi videli u filmovima naucne fantastike. I to pogotovu vazi za neke modele telefona za koje niko ziv ne zna da li je to model usisivaca ili telefona (viko, miko, kubot, subot, noa, leo, seo, jeo i jos neke. modele)

Prodajna cena nekog telefona je ona cena po kojoj se telefon prodaje ovde na sajtu a ne cena koju ste videli u Knez Mihailovoj u radnjama mobilnih telefona. Za tu cenu i vi mozete prodati vas telefon kada budete tu imali lokal, placali porez, radnika, knjigovodju, doprinose e tada mozete dobiti i vi toliko .

Stvari koje nudite bicikle, kompjutere, preparirane zivotinje, saksije, tepihe, macke i kerove , fotoaparate, digitrone, ikone, kajle, kackete, nozeve, sablje, gasne pistolje, garderobu, srebrne lancice i narukvice itd, sony plaustation i ko zna sta jos , JA CENIM 1 EVRO i koliko god vi mene ubedjivali da to meni treba i kako cu ja sa tim biti prezadovoljan mene TO NE INTERESUJE I VREDI MI 1 EVRO . Vencanice i odela ne nosim ni to mi ne treba.

Jel se isplati uzeti ovo sranje na rate ili iskeširati, nebitno samo treba da zameni Huawei Y530 što i nije teško lel

http://www.emmi.rs/mobilni-telefoni-lenovo-vibe-c-a2020-ds-crni.11.html?productId=57955

mašala, domaćine, prelaziš s telefona od sto evra na telefon od 110 evra, očekuj preporod

al da ga jebem, deluje dosta lepše, veći ekran, više rama, radiće poso

al opet ćeš za te pare dosta bolje proći da uzmeš sa kupujemprodajem nešto, bilo novo, bilo polovno

Dacete mi sony plaustation i igrice za njega dvije original

lenovo kupuješ ako je tablet. kupiti lenovo telefon je isto kao kupiti ferari patike ili navijati za bajern u košarci

Rađ ima za 75 evrića na KP, dve godine garancije. Izmakao mi laptop pa sad preusmeravam pare na telefon i alkohol jbga (puno alkohola pa mora jeftin telefon).

al kako ti rekreativno kupuješ te telefone i laptopove, vo imja oca

sad ako ti izmakne telefon, tražićeš preporuku za mikrotalasnu

Eno skuplja prašinu, nešto malo je radila. Ako nekom treba očuvana mikrovalna nek se javi lolo

tražio sam sad neki stari post, naletim na ovu odličnu temu:

http://vukajlija.com/forum/teme/49456-isplati-li-se-kupiti-smartphone?strana=1

i ovo sam našao(ne na toj temi):

PuppetMaster

Ajde kad ste vec poznavaoci, da vas pitam. Naime, ja bih da se jebem, ali da mi ne udje. Hocu telefon sa androidom ( zbog onih aplikacija svakojakih ), ali bas nesto nisam fan tacskrinova. Sta da uzmem do jedno 150e?

pre 3 godine

papet ne bi tačskrin xD