Prijava

verovatno najbolja kamera u telefonima trenutno

Mlato šta se to desilo, Sony prestao da pravi kamere? XD

Modularnost? Ne kapiram, duže nisam gledao šta ima novo. Jedino sam video prozivke za jabuku i slušalice jbt a taman me drug barons ao kako su extra telefoni

Imao sam honor 1 to je bila zver. Sećam se bio neki Sony iste karakteristike, ali softver ni blizu kao Huawei. A i tačno se lomim između Huawei i LG...

Sto kaze mlatoni svako svog konja fali

Ja imam sad p9 lite, otac ima honor 4x, iz iste kuce su i oba rade razvaljuju.
Nije dzabe huawei preskocio samsunga od kad su izbacili p9

Mlato šta se to desilo, Sony prestao da pravi kamere? XD

Više megapiksela ne znači bolja kamera xD

Данас је представљен хуавеј п10 јеботе ладно га представљао неки човечуљак мали кинезчић који млатара ручицама и ногицама и не зна еглески

Увијек он презентује.

Од ових флегшиповскох модела можда је занимљив oneplus 3, ко има пара, одличан телефон.

Danas sam gledao telefone na kuoujemprodajem u cenovnom rangu oko 100e i naisao sam na samsung s4 za 90e i sad gledam ovaj star godinu dana https://m.kupujemprodajem.com/Samsung-galaxy-S4-i9505-43169194-oglas.htm#mhs0-1488150528701 prodaje ga neka picka ima nesredjene nokte a danas svi imaju sredjene nokte znaci ne izlazi iz kuce 90e neki max bi mogao da dobije zar ne bi to bila dobra kupovina ili se ti s4 brzo trose pa je zato to. Gledam i razmisljam zar nije onaj s3 kad je izasao bio 500e fazon, to je bio u to vreme, a kad kazem to vreme ne mislim na daleku proslost neko pre par godina, tehnoloski predvodnik to je ono prvi telefon da se cekao mesecima koliko se ja secam taj i valjda ajfon 4 ili 5 to su bili najaci telefoni tad a ovaj o kome sam sad pricao je sledeca generacija i cena je uspela da padne na manje od sto evra? Jeste jaci evro sad ali nije bas ni da je bio 95 dinara pre tri godine ne kapiram bas, a trudim da nadjem odgovor
Gledam neki od 100e treba mi pomoc, da je kamera dobra i ekran da moze da se vidi kad sam napolju i te osnovne stvari uz uslov da je mladji od godinu dana. Video sam neki lg g2 za 100 evra isto ubise se od pohvala na mobilnisvet da tako nisam video jel dobra investicija on ili je mozda najbolje da kupim neki novi za 160, 70e, ako se tako vise isplati kad se stavi na papir na makrokarti

s4 je smeće koje je pregazilo vrijeme i kvari se ko bolesna baba

Sirotinja najveca govna samo polovno kupuju i jeftino i onda sto puta to rade i ulazu u to sta su kupili ali se to razvuce vremenski i onda ne dodje toliko mnogo kad se dodaje po malo mnogo puta i zaboravis kad si sta davao. Osecas se dobro lepo si pazario glupani kupuju novo za tri puta vece pare a ti za sicu isto imas haha jebi bogatase on plati za bajaderu hiljadu i po dinara kilo ja se najedem pecenih glava za tri dana u napred za iste pare to je prokletstvo novca kad ga imas mnogo onda ga i vise trosis dobro je kad si sirot jer se onda lepo osecas kad znas da ima neko ko za sve to isto sto ti radis placa skuplje nema tu vise manje to je isto kao sto postoje nemci sa platom od 5hiljada evra ali placaju stan 3 a aboridzini izgrade kucu za dvadeset i jedu zemlju. Ne bi ovoliko prosiro monolog da nisam poprilicno pametno pricao tako sam i sa mamom imao jednu polemiku kad sam bio mladji da je svakome isti zivot povucen iritantnim glupim stavom da su kvadratura kruga deca strasno nezahtevna i dobra a ovi sto traze plejstejsn su najgeca govna pa kad gledas iz umobolne persoektive onda jeste tako ali ovaj sto zivi u zemunici ceo zivot zivi i ne zna za bolje kao sto ni ja ne znam ni da.postoje lljudi sto imaju po pet ostrva i jahti i avione svoje imaju, potpuno je isto cak ovaj pada u ocajanje jer kada ti je smrkanje picke kokteli voznja helikopterom svakodnevnica onda ne znam sta jos vise od.zivota mozes ocekivati dok ovaj sirotan ima jos hiljadu stepenika nad sobom da ostvari sve sta pozeli. Potpuno je isto coveku kad pukne hiljadu dinara i onome sto vodi veliki lanac preduzeca kao ee druze blago tebi ja sam danas u minusu sto hiljada $ ,popisam se po tvojih hiljadu deset dvadeset peseset hiljada dinara

mrš u pičku materinu još da dodam koji ti je kurac 1 je sat ujutru

Steta veliki gubitak za tebe nije ovo svaki dan ovako procitati pametno nesto sta ti mislis.da cu te ja vuci za rukav da procitas

Ja da dodam hvala za ovo za s4 sad znam da je govno gledacu ovaj g2 malo da ispitam
Kazete jedan ujutru? Pa popusite ga gospodine u jedan ujutru

Hteo sam ovo inace u dva posta nego me jedan moderator banovao za spem proslog puta necu sad da imenujem kosmopolita je

A totalno neide ovo mitke zahvaljivanje i izijem izijemovanje za jedan post al nema veze sad sta je tu je

Jedino mu je kamera.losija.od ostlalih flegshipa mitke
Dakle to je i velika mana, hocu reci kamera je prosjecnom korisniku dobra ali kad se uporedi sa kamerama recimo lg,samsunga i tako tih, losija je

Гледај и Нексуса 5, доста бољи телефон и од г2 и од с4 и доста дугорочније решење ако се куповина телефона старог три и кусур године може називати дугорочно

До 200 евра шта да узмем? На телефон мислим (мобилни)

Дај предлог за обе опције