Prijava

Ја кад сам куповао телефон прије 2 године тек се појавио асус зенфон 2, први телефон са 4 гб рама, на жалост није могао да се нађе код нас тако лако. Сад му је цијена до 250 евра макс и то дуал сим верзија.

Ag ti što se lože na brojke zaslužuju da daju 650 e za nov model koji će za 4 meseca da krene da zabada

Mislim da me neko pita koji ti je to tel a da moram da kažem Huvek, Xaomi ili šta znam šta već da bi me bilo sramota bez obzira koliko vredi. Tu pare nemaju ulogu

E da, i baterija prilično jebe keve, jednom u dva dana se puni ako ga baš koristiš

Soad_psyho, taj telefon o kome govoriš je i 2014. godine bio budžet telefon, dakle totalni bi apsurd bio da ga neko kupi danas jer ako i nađe nov, za istu cijenu novog ima bolje telefone iz 2015/6. godine, a polovan je prešao 500k km :)
Što se tiče potrošnje baterije, naravno da ne troši puno, jer mu je ekran proste rezolucije(229ppi), čak nije ni HD, za neke eto standarde da bude ok. Slabašni quad koji ne troši, 1gb ram...
Pa evo recimo Xiaomi Redmi 1s koji je isto tako zastario, čak je i stariji ali je bolji od njega, a može se naći nov za ispod 100 eura. Mogu ti nabrojati preko 100 telefona koji su bolji od njega i za iste pare možeš naći u 2017. godini.
Bez ljutnje, ali taj telefon ne zaslužuje da se o njemu priča u 2017. godini kao opcija za kupovinu, osim ako nov košta 50 eura :)

Ih sto se razumes ko u moj kurac

jebaću ti majku kad te uhvatim

Ma nagutaj se moje prasine

Soni jebe keve nikad brzi telefon nisam imao i ne zabada nikad majku mu jebem

Šta znam, ja samo svoga konja hvalim lololo
Jer sam skroz zadovoljan već dve godine

Moj telefon jači od vašeg

Космајац
Mislim da me neko pita koji ti je to tel a da moram da kažem Huvek, Xaomi ili šta znam šta već da bi me bilo sramota bez obzira koliko vredi. Tu pare nemaju ulogu

NOOB ALERT!

papet, vec 4-5 godina te pratim stalno dolazis na ovu temu da se raspitujes o mobilnima, a jos uvek nisi kupio nijedan osim onih za dinar

kakvi su blekberi sa dugmicima, ne tac skrin? jer su oni jedini koji mi se ekssterijerno svidjaju danas

Mogu ti nabrojati preko 100 telefona koji su bolji od njega i za iste pare možeš naći u 2017. godini.

Pa hajde, čik da te vidim xd

Kucam evo od onda :D

Meni je drugi Mob bb Q10. Ono, ima lepih forice, al džaba sve kar je ekran mali i jos 1:1 kad god gledaš bilo kralja video bukvalno se koristi samo trecina ekrana

Ju ju kako će g6 da jebe