Prijava

Ne znam koliko se na stock launcheru mogu mijenjati teme, ako oćeš samo teme i ništa više onda brate mili idi na play store i instaliraj neku temu, jebo ga dan ukucaš "theme" i izbaci ti gomilu sranja pa biraj sebi koja ti je najljepša...

Слепи Ретард

Kakvo crno dekodiranje, Švabe koriste iste GSM i LTE frekvencije kao naši operateri, mojne da lupaš Makarone, sreće ti

Ja hoću čovjeka da plašim, a ti rušiš snješka...

Hah, a jebiga, žao mi da ostane bez telefona zbog nas... :-D

за колко ми продаш з2?

Nije na prodaju jbg. De ću poklon da prodajem.

Ja imam Ascend, kida kakav je

valjda je sada u eu na snazi zakon da telekom operateri ne smiju zaključavati telefone

Знам да је била фора мом пријатељу у њемачкој да доплати оператеру још дес евра да му они откључају ајфона иако није јговор истекао. Знам и за Нексус мој нпр да је гугл забранио оператерима да га закључавају

Ел користи неко делфин браузер?
Јуче су ми абдејтовали и почо да ме зајебава не учитава странице докраја па реко да нема још неко тај проблем или је до мог телефона.

мени вукајлију нешто лоше учитавају и хром и делфин

delfin i mene jebavao pa sam prešo na hrom

Mene malo jebava vukajlija al je bolja nego na delfinu

ау баки асу усрали фб за андроид

Samsung Galaxy S4 I9505 или Samsung Galaxy S4 I9506, питање је сад? Вриједи ли бољи процесор платити 100 јевреја скупље?

Može li dual-SIM telefon raditi u single-SIM modu, tj. samo sa jednom SIM-karticom?

Meni delfin ok, samo ga nisam skoro apdejtovao. Hrom mi zato puca, naročito na mobilnom internetu.

Нешто су сјебали делфина са најновијим апдејтом, Валдемаре. Спорији ми је и закује кад учитава страницу доста често, морам неколико пута да рифрешујем док је целу учита.

Скини Dolphin jet pack, кажу да убрзава претраживач али ја не видим неку разлику...