Prijava

Ma imam sto tih sranja za ubrzavanje ovog i onog, zakuje mi telefon na kraju od ubrzavanja :)

Svidio mi se Lenovo P780, jel neko ima/jel probao to sokoćalo, valja li? Ima li seksa s njim, tj. zna li jebati u zdrav mozak ili je OK?

Келте чуо сам да је ок телефон, мада би се ја лично радије држао неког од проверенијих произвиђача телефона. Они су тек ушли на тржиште, не треба још њихове телефоне узимати за озбиљно. Што због подршке заједнице што због њиховиш ажурирања.

Реци зашта ти треба фон, до колико пара паћемо пробрати нешто

MENI POČO HUAVEJ DASE RESTARTUJE SAM PONEKAD, KOJ MU JE KURAC??

ŠTA SI OČEKIVAO OD HUAVEJA, DA RADI?

RADIO JE 7 MJESECI MRŠUKURAC

sreća pa je pod garancijom, ima da im se najebem majke, ako je van popravke naćeraću ih da mi daju ajfon peticu minimum

Tuljane, saznao sam za bagove tog Lenova, pa sam odustao. Uzeću Galaxy S2 Plus, sasvim dovoljno za moje potrebe. Šta ti veliš o toj mojoj odluci?

A Samsung nema bagove? E svasta, ja ne volim Lenovo, ali sigurno bih ga uzeo pre Sljamsunga.

Odlučio sam, a i ne sviđa mi se ugao pod kojim je slikan ovaj Sony.

Jbg, ja se navikao nekako.

1) Džeri, Lenovo ziher baguje a S2 ću dobiti džabe ;-)
2) Bohore, ključne riječi su 'razlike u ukusu' i 'navike', to sam skoro vidio na nekom forumu, bla bla, lik uzima neki telefon samo zbog izgleda. Dijalog ide ovako:

Q: -What?! Only because look? Since when is look most important?
A: -Since Adam met Eve.

S2 ću dobiti džabe

Neprikosnoven telefon za te pare!

Koliko košta S2 u nekom dobrom stanju polovan?
kapiram da ima sve ko s4

150 евра, срање је.

Провери само разлику између обичног С2 и С2 Плус. Знам да је била фора слична са С1 и С1 плус, да је плус био само новији и на папиру имао јачи процесор због ког су га људи узимали, док је у пракси обичан С био много бољи и имао бољу графику.

Реална вредност С2 је сада мања, негде око 120 евра. Међутим већ се сада може узети С3 од 160

Tuljane jel prevelika razlika između s3 i s2?