Prijava

Ajde, bre, malo unesite zanimljvosti u temu. Kakva drva volite da cepate? Šta je najlakše cepati: bukvu, hrast, bagrem, trešnju...? Kako rešiti problem čvora? Koja vam je tehnika cepanja? Da li mmmćete dok zamahujete sekirom? Šta mislite, da l se Ceca stvarno jebala s onim likom iz spota "Idi dok si mlad"?

Sa stilku sva drva lako se cepaju......

Jedino je jebeno ako pukne lanac...

Al ja odo u oftopik.... jer ja poče da mrsomudim o sečenju a ne od cepanj drva

Taman pomislih da nema šta da tražim na temi kad ono,

Šta mislite, da l se Ceca stvarno jebala s onim likom iz spota "Idi dok si mlad"?

Mislim da ju je pocepao sve u šesn'es'!
Lik CEPA!

Pravi cepač drva mora da dahće kao vepar dok to radi.Kad naleti na čvor,pri svakom novom zamahu mora da pomene po jednog člana familije,uz psovku naravno.Kad uspe da sjebe čvor,mora pobedonosno da se uspravi i da pljune kao lama.Bez obzira na neverovatan šarm svega toga,žene ipak više vole one koji vuku trupce,jači su.

http://www.todaygadgets.com/2009/03/22/usb-finger-by-jery-jalava/
topla preporuka...sjajan dizajn...jako dobro sljaka...ako zelite da porucite..znam lika

Matori je imao fazon da naruči drva kad se ja zateknem kući i to nadeljom da se slučajno nebi desilo da se nisam oduzeo ko nesvet prethodno veče. Onda me keva probudi i napadne-neću valjda matorog oca pustiti da cepa.

Naravno, namerno neke čvornate zajebancije. Inače cigani kod nas šilje za 250 dinara po metru, ali nije fazon. Jebeš čoveka koji ne može sabiti tih pešes metara za dan-dva.

Nije se jebala sa njim sto posto, on je ili noj ili Arkanu neki dalji rođak. Pojavljuje se i u nekom novijem spotu. Ofucao se ko kurac i ima ćilu.

ja mislim da je taj momak arkanov sin ili tako nekako je kružila priča.
dakle, jeste je jebao

kad vec nije pekky okacio...evo ja cu
http://www.youtube.com/watch?v=mF6BJ_fj7o8
Сељачина ушао са секиром у Ролс!
lol kakav komentar

ja mislim da je taj momak arkanov sin ili tako nekako je kružila priča.
dakle, jeste je jebao

Ma i ja sam to rekao-baš zato. Riba mi bivša radila za te svetove i skandale i napala da nije, još se uvredila što joj nipodoštavam struku. Nije tela pičke više dati.

Цепим дрву к'о шиптар за двајес' еври.

Nije tela pičke više dati.

to objašnjava "bivša"

Ih bre cepam, doveze ih covek pred kucu, sam ih istovarim, izrezem motorkom, iscepam tih 10 m (2 dana brat bratu), slozim ih u plast, i ja ih celu zimu unosim :) Nema ovde jaceg od mene

Ma jok bre, bila dobra pička. Šutnula me.

sushine je picka...koristi motorku

sushine je picka...koristi motorku

A ti cepas balvane ?

Čvor je kao himen, što si bolji, iskusniji cepač, lakše ćeš ga sjebati...

Tako da, samo cepajte, što više, to bolje! ;)