Prijava

E baš mi je istekla licenca na Avastu ovih dana, a i inače mi je komp pun virusa.

Pa stoga, kontam, ovo bi mogla biti zgodna tema.

Usput, koji je najbolji AV (po mogućnosti da je džabe ili da se može lako naći krekovan preko torenta) ?

Ја користим АВГ. Шта знам, ради ми посао, мада и не ради.

Комп ми је најбрже радио и најмање проблема сам имао неколико месеци кад уопште нисам ни имао антивирус.

Ja koristim Kasperski. Neam pojma, meni odgovara.

Комп ми је најбрже радио и најмање проблема сам имао неколико месеци кад уопште нисам ни имао антивирус.

Znači parazit :)

A daju li se oni lako naći preko torenta, ali da je dobra verzija, tj. prava, a ne da navučem dodatne viruse?

Kasperski. Jest da smori komp, al nisam nikad imala nikakvih problema.
A i Avira radi posao.

Оммм, Касперски исто. Мада, користих Нортон једно време...

Касперски је најгори вирус.
Једном нисам могао да инсталирам други антивирус, јер ми је пријављивало да је инсталиран Касперски који сам деинсталирао пар месеци пре тога. Морао сам да форматирам партицију. :)

Opa, Kasperski zasad po broju preporuka ubijedljivo vodi. Da li je kvalitet u pitanju ili marketing? A možda ga mi volimo jer je ruski.

Dok sam imala Kasperski, non stop neki problemi, trojanci i čuda, usporen rad i sve što uz to ide. Poslednje 3 godine koristim legalno kupljen NOD32 i da kucnem u drvo, nemam nikakvih zamerki.

Kasperski je živo biće?????

Само немој Нортон. Оће да блокира разне апликације, потпуно без везе. За Касперског сам чуо да је давеж, тј. да гуши рачунар.

Иначе, нисам знао да може да истекне лиценца за Аваст. Смор. Капирам да ћу да пређем на АВГ, када се мени то догоди.

Jovicicu nadji im i djecu :)...

na PC-u imam linux ubuntu pa nemam antivirus, na lap topu ima vista sa licencom pa ima neki mikrosoftov AV valjda radi posao, imao sam, ne znam odakle, AVG sa licencom taj mi je bio naj al me provalise kad istece licenca.....

E da, NOD mi je najvise muke zadao...

NOD32, skinuo sa torenta, sa krekom, imam neki fajl koji automatski ubacuje nove licence kada stara istekne, samo se predhodno isključi vatreni zid. Ne zadaje mi muka ni malo.

ESET NOD32 Antivirus (TemoDono FIX 1.1) namestiš sam da se update-uje inače ova verzija ističe 2050

Ne baguje,ne sere za druge aplikacije,imam ga na Laptopu i na PC

Mogu da kažem da je Kasperski najveće sranje koje je postojalo u oblasti antivirusa
Inače AVG sasvim solidno obavlja posao

ESET NOD32 Antivirus (TemoDono FIX 1.1) namestiš sam da se update-uje inače ova verzija ističe 2050

Upravo to, samo me mrzelo da otvaram da gledam tačan naziv ovog popravljača.
Toplo preporučujem svima, naravno kojima se ne daju pare za original.

Из мог искуства могу препоручити Аваст. Ем што је добар у заштити од вируса, има најбољи интерфејс тако да је веома лаган за рад.

Ja koristim Kasperski. Neam pojma, meni odgovara.

jebe kevu virusima, ali je tezak za varenje tako da jebe kevu i kompu
ja koristim avast, dobar je, nije mi jos uvek nista uletelo (a idem po tim sajtovima)
drug je koristio avg pa usao virus i pobrisao sve avi i mp3 fajlove