Prijava

meni je surovi surovo seksi

Surovi je seksi ali ima jedan koji je seksiji od njega!:D:D:D

Neo... nisi sexyji.... Surovi je najsexyji!!!

Ma nemate vi pojma!
Najseksiji od najseksijeg je jedan tip ovde na Vuki,a vi sad pogadjajte ili pitajte malog prsta posto je on pogodio na koga mislim.

Za one koji su prethodnih nekoliko dana proveli u bunkeru na Antartiku bez ikakvih veza sa spoljnim svetom pa jos nisu culi za ovo - Mif smatra da je najpozeljniji muskarac na ovom sajtu nas dragi i vozljubljeni administrator Kajzen.
@Mif - moram da te razocaram ali ova slika sa Kajzenovog profila u koju si se ti zaljubila ... to je slika njegovog daleko zgodnijeg brata od tetke koji je maneken. Kajzen u prirodi uopste nije takav strava frajer, on zapravo izgleda ovako:
http://thelongthread.com/wp-content/uploads/2009/01/paper-dragon.jpg

Znam, znam, izgled tebi nije bitan, tebe su ocarale Kajzenove duhovne vrednosti, njegova poetska dusa i bla, bla, bla... XD

hehe pogodi šta uradim kad pritisneš ono dugme napred :)

Pretvori se u ovog zmaja koji je trenutno na mom avataru. :)

Mene nisu očarale kaizenove duhovne vrednosti, koliko nejgovo veliko spolovilo.
Gvozdenović se takođe hvali velikim spolovilom.

JTU, ti izađi s Gvozdenovicem, napij ga, ne, čekaj, on ne pije. Onda mu stavi neki ošamutator u sok od jagode, onda ga povedi u mrak, skini ga i uslikaj digitalnim s blicom. Što? Pa da bi razbio uvriježeno mišljenje da ima kurac do koljena, ne možemo ništa žensko ufatit' od njega.

Fali mi k'o s-mizlina glava na avatar! :D

Banovan kao električar :)
Dva puta u toku nedelju dana!

Ljubazan si ko Karizma
Kocijas si ko mara munja.

Docicu ti glave ko mali prst spamerima- i drkadzijama.

Staviću sexy avatar kao Jana>:)))

hahaha
seksoman sam kao dule345 :))))

Zavodljiva kao Jana>:)))