Prijava

Neće se dići, dići će se nekome đole da diže "revoluciju". Dok svako samo razmišlja i sere po netu, umesto da sam svoj život proba da sredi, nema ničega. Oćeš dobar život? Radi. Oćeš pare? Radi.
Šta koji kurac ideš da dižeš revoluciju? Za koga? Za sebe? Šta ćeš dobiti? Sjeban grad, destabilizovanu zemlju, svaka šuša će da se digne i da traži vlast. Tad će, možda, da nastane haos u zemlji. A toga neće biti, jer se samo stojko diže u ovoj zemlji.
Jedina revolucija treba u glavama da se desi. Kad bi svaki govnar poradio na sebi, to bi možda i donelo nešto. Oš evropske standarde, a da se zajebavaš kao Srbin. Lepo je sročio Melkijades.

Svi oni koji su u fazonu "boli me kurac" ne mogu očekivati pravilan razvoj svog intelekta jer ih bol u kurcu ometa na tom važnom putu. Elem, kriza u severnoj Africi je veoma važna za budućnost Srba i Srbije te se istom problemu moramo temeljnije posvetiti. Odavno je poznato da je severna Afrika anglosaksonska kolonija (Engleska+Amerika) i da se zbog problema i ekonomske krize u matičnim državama potreso i sever Afrike. Ako uzmete u obzir da sa južne strane severne Afrike duvaju jaki sibirski vetrovi i reka Jangce redovno plavi obode Sahare stvari možda postanu i jasnije.

Svaki Srbin treba pomno da prati događaje u severnoj Africi u istoj meri koliko su afrikanci pratili događaje u Srbiji. Drugo, to je naše tradicionalno tržište za izvoz automobila, doktora, med. sestara i oružja, takoda će se kriza odraziti na dinarsku potenciju.

Ne bi trebalo da pomišljamo da se kidamo za severnu Afrika (mada mislim da ima onih koji bi to hteli) jer trenutno nemamo mornaricu pa nemam ideju kako bi došli do tamo

Ako uzmete u obzir da sa južne strane severne Afrike duvaju jaki sibirski vetrovi i reka Jangce redovno plavi obode Sahare stvari možda postanu i jasnije.

Srbine jes ti bunike jeo ili slabo yans geografiju?

Srbine jes ti bunike jeo ili slabo yans geografiju?

Geografiju znam bolje od tebe, a bunike jeo nisam. Lepo sam ga sročio, a?

Ako uzmete u obzir da sa južne strane severne Afrike duvaju jaki sibirski vetrovi i reka Jangce redovno plavi obode Sahare stvari možda postanu i jasnije.

Odlična metafora.

@Cara™
Čuj ovog Milna, jedva si skupio 20ak a razglabaš o politici kao pravi... samo čekam i o seksu da počneš da objašnjavaš!

Ovako decko da ti obrazlozim par stvari, prvo ako ti se ne svidja tema mogo si da je zaobidjes. Drugo kakve veze imaju godine sa politikom? I nemam jedva, vec 21 punu. I mene je uvek zanimala politika i svet. A ti sto si se odlucio za zivot u virtualnom svetu i nemas pojma sta se desava van tvoje kuce(sobe) ja ti nisam kriv. Zato sam i pokrenuo temu, da cujem misljenja drugih clanova. A ne da vodim raspravu ovde.

Inace 5.februara se ocekuje rusenje vlada i kod nas.. Najvljuju se "mirne" demonstracije. Ujedno Vucic je reko da ce biti nereda i da ce "dacic" biti odgovoran za sve to. Ujedno i tad ce policajci strajkovati. Milosevic je bio mala beba za ove sad.

Gradjana/Naroda se siri svuda po demokratckom svetu. Demokratija ne funkcijonise onako kako odgovara zivotnom standardu gradjana. Dokle vise , politicari ne mogu da shvate da je siromastvo toliko veliko da se socijalni neredi desavaju zbog nezadovoljstva gradjana. Politicari imaju plate od 10 do 100 puta vece od prosecnog gradjanina, Porezi se povecavaju na svemu svakodnevno, narod bez posla, plate male, penzije male, cene velike i dokle vise moze da se podnese rezim koi ne funkcionise u korist naroda.

Inace 5.februara se ocekuje rusenje vlada i kod nas.. Najvljuju se "mirne" demonstracije. Ujedno Vucic je reko da ce biti nereda i da ce "dacic" biti odgovoran za sve to. Ujedno i tad ce policajci strajkovati. Milosevic je bio mala beba za ove sad.

Сад си сјеб'о све, појешће те мрак.

Zivi bili pa videli.

Inace 5.februara se ocekuje rusenje vlada i kod nas.. Najvljuju se "mirne" demonstracije. Ujedno Vucic je reko da ce biti nereda i da ce "dacic" biti odgovoran za sve to. Ujedno i tad ce policajci strajkovati. Milosevic je bio mala beba za ove sad.

Ово је прелол. Па шта ће онда да се деси? Сјаши курта, да узјаше мурта? Овај педер што органуизује протесте би продао буљу, да буде у коалицији са овим налицканим педером што је на власти.Јести нормалан, какво рушење владе, какви бакрачи.

Tako je bilo na tv-u, ja to nisam izmislio. Mandat traje 4 godine od 2008 ko ce da ceka jos 1,5 god.?

Вучић може да га дува.

Зато се и не каже за џабе, искључи ТВ-укључи мозак.

@Hugocavez
Зато се и не каже за џабе, искључи ТВ-укључи мозак.

Bolje ukljuci tv, iskljuci net. Ako oces da znas ovde iz Le-a organizovano je 50 autobusa.

Аман човече, нека се скупи и 100 000 хиљада људи(а неће их бити ни 10 000), шта могу? Да се прошетају мало, грудвају се, поломе два излога, мазну пар паштета и ер макс, и ај кући у Лесковац.

Po cemu si ti zakljucio da nece biti 10.000? Da li ti imas nekih psihickih problema, ili sta? Kome odgovara jos ova vlada? Bice bar 120.000 Sve u svemu videces. Nema potrebe da raspravljamo.

Ллололол 120.000.. Ок, нека буде толико, занима ме шта ће да ураде?

Ne znam sta ce, ali nesto sigurno ce da urade.

Да се прошетају мало, грудвају се, поломе два излога, мазну пар паштета и ер макс, и ај кући

Ето шта.

Bice bar 120.000

lolololo, Srbija nema toliko ukupno! Kakvi protesti kakvi bakrači, to su priče za malu decu... a vi i jeste mala deca pa zato prolazi lololololo

Cara vidi se da si sajber men, pre svega koristis ove bolesne ako mogu da ih nazovem "izraze" "lololo". To samo moze osoba ciji je IQ nesto malo manji nego gorilama iz kamenog doba.