Prijava

"lololo". To samo moze osoba ciji je IQ nesto malo manji nego gorilama iz kamenog doba.

lolololololo, to je zato shto ja objasnjavam

I druga stvar, gorile nisu glupave! Čak se priča da su pametnije nego ljudi!

U redu je, smiri se. I ti bi mogo da ugasis malo net, izadji na vazduh, prijace ti.

Ja to nisam reko da su glupave, sam si reko. Dovodis sebe u situaciju da ispadas i ti glupav. (bez uvrede)

Jok, rekao si da imaju nizak iq, to valjda znači da su pametne...

FOre na koje oćeš da me savataš su blaga mizerija. Da si napisao defku da bi ti minus bez po blama... Drugo, što skrećeš sa teme svaki put kada ti nešto kažem... ako voliš politiku, ti onda politiciziraj.... Moj život ne poznaješ, a ni ja tvoj pa ti ne sudim. Sudim ti samo na osnovu komentara i sve više kapiram da sam u pravu. Nije teško...

Masoni su iza toga, velike se igre igraju da nam sjebu narod...

@Cara™
Čuj ovog Milna, jedva si skupio 20ak a razglabaš o politici kao pravi... samo čekam i o seksu da počneš da objašnjavaš!

Decko prvi si sve poceo, ja sam lepo postavio post i napisao o cemu je rec. Ovde nije rec o meni i da me spominjes, nit' bilo kome. Vec rec o svetu i nasoj zemlji. U koliko nisi u toku ne nastavljaj konverzaciju, imas :

Forum/Sport i Zivot/Тема за курчење - колико можете да попијете? pa se tamo kurci i sudi. Pozz

Милане, искрено, види се из твојих коментара, да си премлад да би разумео неке ствари. Ако ти мислиш да ће један пандан попут Томе Николића да организује протест који ће да сруши власт, обори владу што би ти рекао, то показује колико си наиван. Па био је протест због хапшења Караџића, који је имао дупло више људи него овај што надолази, па се опет ништа није десило. Али баш ништа. Сем што је пар будала добило по пички, и што су тог истог Вучића звекнули пендреком по уним његовим џенаџејмесонским уснама.

Bunili se ljudi protiv Slobe, očekivali bolje, dobili kurac. Vidjeli nema od te bune krua.

Вучића звекнули пендреком по уним његовим џенаџејмесонским уснама.

KAkav LOL end a half!

Hugo, pazi. Mozda se vidi i to, ali tako misli i vecina, kad se vec dizu, zasto ne bi pokusali? Jer tebi ili bilo kome odgovara ovako stanje kakvo je trenutno. Ljudi bez posla, firme se gase, sve staje, sve vise ljudi ostaje na ulicama. Onaj moron Ciplic je izjavio za rome "Jedite samo zdravo djubre". O cemu mi pricamo? i oni su ljudi! Njih boli kurac plate imaju u vladi po 500.000 ili koliko vec. Sad po novom zakonu, stranim investitorima u nasoj zemlji daju po 10.000e za radnika, a nasem domacem investitoru po 2.000e. Uveli su porez na "luksuzna vozila" sad neki prevoznik koji je placao za registraciju 30.000 mora da plati 107.000. A toliko ne zaradi za tu jednu godinu.

Uveli su porez na "luksuzna vozila" sad neki prevoznik koji je placao za registraciju 30.000 mora da plati 107.000. A toliko ne zaradi za tu jednu godinu.

Od kada prevoznici voze luksuzna vozila, i znaš li ti uopšte kako se plaća registracija vozilia?

Хаос? Можда. Али, општи хаос? Чисто сумњам.
И Југославија кад се распадала, комшилук био релативно миран (не рачунајући Турке који су бежали из Бугарске у то доба, или Румуне који су ПВНовали Чаушескуа пар година пре).

@Cara™
Uveli su porez na "luksuzna vozila" sad neki prevoznik koji je placao za registraciju 30.000 mora da plati 107.000. A toliko ne zaradi za tu jednu godinu.

Od kada prevoznici voze luksuzna vozila, i znaš li ti uopšte kako se plaća registracija vozilia?

Molim te ne kucaj vise gluposti. Sad sam se tek uverio da ljudska glupost nema granica.

Kao prvo zakon su uveli da sva teretna vozila (kombi) spada u luksuzna (dzipove). I placa se porez, tako da je registracija od 95.000 do 120.000.

Ako se u Srbiji ikada desi haos ili bilo šta što naliči na Tunis i Egipat, to neće biti zato što je Toma Nikolić organizovao 50 autobusa iz Leskovca.

Milane imaju pravo ovi što ti kažu da si malo neiskusan. Haos u političkom smislu je vrlo kontrolisana reakcija i samo se zove haos. Ovo što se dešava u africi je takođe kontrolisano. I naš 5. oktobar je bio kontrolisan. A 5. februar nije daleko, videćeš da nema kontrolnog mehanizma koji bi ga proizveo. Uostalom, to je nešto što Srbijici sada najmanje treba.

Mubarak je diktator nema sumnje i vreme mu je da ode .
Zasto se amerikanci drze 80-godisnjeg diktatora?

U Egiptu trenutni prelazak na demokratiju sa 45% nepismenih bi zagarantovalo nastanak novog Irana .
Po meni bi vlast trebalo predati nekom novom timu ciji ce glavni zadatak biti da pipremi narod za demokratiju uz naravno blazi rezim.

Evo to je prokomentarisao jedan lik na B92.

I slažem se. Ako padne režim to je vrlo opasno, jer mogu na vlast doći neki vrlo radikalni islamisti. Ako ne odmah, onda vrlo brzo (u nekoj novostečenoj demokratiji, taman i kad bi na početku došao neki normalan režim, radikalni islam bi brzo ojačao i nastojao što prije doći na vlast).

A onda bi se Izrael našao između dva Irana. Vrlo zajebana situacija.

Evo to je prokomentarisao jedan lika na B92.

Дај бре, Јовичићу, немо нас зајебаваш. Ово је озбиљан сајт.

Što bi vas zajebavao?
Maloprije sam bio na b92, čitao vijesti i komentare, i taj mi se komentar svidio.

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=489149#rating

Ма верујем ти ја да је то било тамо, али, братеее... стварно идеш на њихов форум...

Nije forum, nego komentari na vijest, na glavnom sajtu, ne na forumu.

ОК, не пратим фабулу. Мало мање зло, ал опет...