Prijava

Obradovaće se kad vidi da tražiš kurca u guzicu.

ćale zna da opali samo + ili - na defke...jedva u postere zna da uđe sam, a kamoli na forum.

Ima svašta u ovoj našoj jadnoj Srbiji. Ima.... Samo ne znam da li se neki zacrvene kada se vide u ogledalu? Da li im se povraća?

Edsone sine, opet nisi popio tablete?

ćale zna da opali samo + ili - na defke...jedva u postere zna da uđe sam, a kamoli na forum.

Bogami, dobro se on snalazi i na forumu: http://vukajlija.com/forum/teme/19397?strana=6#post_946594 :

Mrs.DogLover
ali ja se ne sećam kurve koja me je prvi put spavala...valjda zato što sam je karao žešće bedno, ko neki pešovan, pa sam valjda zato i hteo što pre da zaboravim tu premijeru.

Kakav blesav trol.

realno, onda si loš trol do zla boga... malo malo pa neki post u muškom rodu...

jaooooooooooooo, šta je ovo, majku mu, ccc, ne mogu da se načudim

Obradovaće se kad vidi da tražiš kurca u guzicu.

Bogami, dobro se on snalazi i na forumu: http://vukajlija.com/forum/teme/19397?strana=6#post_946594 :

Mrs.DogLover
ali ja se ne sećam kurve koja me je prvi put spavala...valjda zato što sam je karao žešće bedno, ko neki pešovan, pa sam valjda zato i hteo što pre da zaboravim tu premijeru.

što neko reče, ako lažeš bidi dosledan (dosledna) i uvek isto.

лололололлоло тема арчи лолоололол

не знам ал контам да ако твој дечко хоће то и мораш да урадиш! Просто он то жели и то је тако, он МОРА да се задовољи! а ево жеМске нек ти кажу јел ваља ил не ваља...

Ћале објашњава

ma pitaću ćaleta...xexe, možda i on da me odradi prvi put :)

Ej domaćice jebite se u pičku i pravite decu ako imate muda.

Meni je decko trazio da ga zadovoljim dildom u guzu. Sta mislite, je l da uradim to?

pufnice natakni ga na kolac, koji će ti kurac pederčina

Е сестро, ћу те пробушим ја, ионако ми није нешто позамашан, таман да те припремим за тог твог.

Nije on peder, on je skroz strejt!!!

Свачега има у овој нашој Сорабији ...........

Виртуал мојне да се зајебавамо, знам да би и ти вол'о да га метнеш у рч некој добогузећој цици тако да немој ми те наци форе типа рађајте децу ако имате тестис!

Meni je decko trazio

Дај бре, пуфнице... хахаа

Мрс. ДогЛовер зашто си торл? Зар је могуће да немаш никог с' ким би заблејао вечерас на пиву? Зар је могуће да ти је толико досадно и да немаш шта да радиш у животу? Чак и да немаш никог, зар је могуће да не можеш да се нађеш са неким ко такође нема никог да заблејите? Зар је могуће да те ово увесељава и да ти је занимљиво? Зар је могуће?