Prijava

25% mase govneta čine bakterije. Dotere razumem se, nemaš pojma ko ti je na vezi.
edit: 99% mase pljuvačke je voda.

Уста нису само пљувачка, говно није само дупе. Прво, да ти кажем да ћеш у устима наћи много више врста разних бактерија и што више идеш кроз систем за варење тај број врста се смањује. Ако ти то није јасно, прескочи тему. Не могу да се убеђујем са неким ко нема везе са темом и тупи ми нешто.

Zločesta, verovatno si u pravu. Ja mnogo dobro jebem.

Мрс. ДогЛовер зашто си торл? Зар је могуће да немаш никог с' ким би заблејао вечерас на пиву? Зар је могуће да ти је толико досадно и да немаш шта да радиш у животу? Чак и да немаш никог, зар је могуће да не можеш да се нађеш са неким ко такође нема никог да заблејите? Зар је могуће да те ово увесељава и да ти је занимљиво? Зар је могуће?

Одговори Мрс. ДогЛовер

a jel si ti neki Tito pa da moram da ti odgovorim?
btw, bolje se isprsi pa me zovi da izađem večeras sa tobom.

Одговори Мрс. ДогЛовер

otisla/o na pivo nece da vam odg :)

DogLover, ja mislim da nema svrhe kurčiti se preko neta...

DogLover je biće za sebe! Muško, žensko, nebitno! On/a je iznad tih stvari ;)

btw, bolje se isprsi pa me zovi da izađem večeras sa tobom.

Шоми усрало те јебаћеш вечерас.... или ћеш бити јебан олололлололо

A kad ga izvadiš a on ko dukat... zlatne boje ...

Još ako je devojka jela ljuto pre sex... auuuuuuuuuuuuu!!!!

DogLover, ja mislim da nema svrhe kurčiti se preko neta...

prestani da me proganjaš po celom sajtu i da gradiš karijeru preko mog imena. toliko.

prestani da me proganjaš po celom sajtu i da gradiš karijeru preko mog imena. toliko.

Nemam komentar na ovo... Ja sam jedan od retkih na ovom sajtu kome ne znači imidž na netu. Samo mi objasni kada sam te proganjao i neću više to da radim.

лололололололооло

фејс, не до' бог

Jes', Kika je kul.

Slušaj zločestu.

Прво, да ти кажем да ћеш у устима наћи много више врста разних бактерија и што више идеш кроз систем за варење тај број врста се смањује.

Broj bakterija (u vrstama i apsolutni broj) se smanjuje od usta do želudca gde ih potamani HCl i tu ih ima najmanje, ali dalje kroz tanko i naročito debelo crevo broj bakterija rapidno raste. Pokazuješ elementarno neznanje a preporučuješ da preskočim temu. Preskoči je ti i ne dezinformiši ljude da je šupak čistiji od usta. Neko će se zaraziti.

Znam i gde si pogrešio. Zamenio si vaginu sa rektumom. Vagina (naravno ako nije pod infekcijom) sadrži manji broj bakterija nego što se to može naći u usnoj šupljini. A šta ćeš, tema je takva, nije ni čudo što si se zbunio kuda ćeš.

Jao, Cero, sta ti rece:

Zamenio si vaginu sa rektumom

Ccc, trebalo je levo kod Albukerkija..

Kika b. sprdam se, opušteno...

Чек бре Госпоџа што волеш керове јел ћеш ти да га примаш у рч ил нећеш?? Шта си одлучила? Јел смо помогли??

odlučila sam, primiću ga!
ljubim vas sve, odo da se ponapijam.