Prijava

i to im još uvali onaj što mora da se ljušti opaaaa
duže jedu i mora se nešto naručiti popiti od nervoze

ахаха па то
лоооол глупа сиротиња и треба да остане сиротиња

Ova tema može biti korisna. Ajde neko iz Beograda da napiše kao KolachUChorbi na prethodnoj strani za Novi Sad. Ponestalo zanimljivih mesta.

slažem se
ko je veliki beograđanin jebač vagabundo nek se javi

Ја сам јебач а еуфрат је моја куја

ДА ЛИ ИКО ЗНА НЕКУ КАФАНУ КАО РАДОВУ У БЕОГРАДУ?

Нашао сам нешто слично на дорћолу, зове се кафе клуб међутим сада се реновира :(

ima paun kod autobuske, birtija za kamiondžije, bend je domaći pink flojd a rakija ljuta
ima i nešto na fontani na taj rad al nikako dodem

http://i.imgur.com/83ubpnl.jpg

Ahaha. Debeli lik u bijeloj majici prodaje, to jes preprodaje ilegalno kartice za parking. Čini mi se da ima mentalnih problema. A na prvoj čvarčijadi pobijedio je musliman.

Kod autobuske imas jos 3 komada

Прошли пут у Пауну замало нисмо добили чакије међ ребра.

Ух шта је то на фонтани? Како је могуће да је то ту код мене у околини а ја незнам за то :( Дај детаље

Иначе код рада је било кило роштиља типа 600 динара, овал помфрита стотка, вопс 90-100 флаширан
Кафе клуб је мало јаћи, порција ћевапа пофрита и те муње је 250 и вопсара и вињак су по 140-150

Inace za ovakve kafane najbolje ici na periferiju-borca, jajinci, surcin, progar, zeleznik, resnik...kod radeta i u ove na autobuskoj poceli da dolaze ovi sa ninka frizurom da ubiju koje pivo pa da ih posle dva koktela odrade

jebo mater i taj vinjak postade hipstersko piće

Па јебига псић ја тако и идем са мојима тамо пред јако љуте клабинге да се уциркам, ретко када остајем цело вече.

Само што ми нефурамо нинка херкат

Зајебано је са тим селендрама што се немамо како врстити разбијени одатле + вечити ризик да нас неко непробуши вилама

Nece vilama ali batine uvek vise u vazduhu.

To kod fontane ne znam sta moze biti-jedino sevdah tamo na uglu gocea i komuna ali i oni su otisli u fenseraj, ranije se moglo sesti i popiti

London pab, cini mi se da je opet pocelo da se skuplja masa tamo....poslednja tri puta kad sam bio bilo je krcato, i bio je veci procenat riba....baj d vej, london pab je najpoznatiji po najjadnijem tocenom pivu u gradu. Ako ti ostane u casi nesto piva verujem da to vracaju u bure.

atelje 212, klasicno grand mesto, kome ne smeta na kakvu muziku ide moze da ode tamo ima solidnih picki. Problem ovde su jako glupe hostese koje uglavnom strpaju 50 riba na isto mesto, a sa druge strane grupise 50 likova na drugo mesto.
isto u laze teleckog se nalazi

kaktus bar, sredom gori....pusta se neki rnb hip hop jebem li ga ne razumem se, picki kolko hoces. Meni je sranje jer ne znam da igram, al se napijem pa dizem onako ruke u vis kao na narodnjacima.
isto u laze teleckog.

za zagrevanje, Jelena kod jovine gimnazije, mala prcvarnica uvek puna riba i uvek neka do jaja klinka konobarica radi, doduse uvek puno kriminalaca sa podbare. Meni to ne predstavlja problem.

Baroko.... ne znam kako da nacrtam CMAR. ()o() ovako nekako. to mislim o toj rupi.
Jedan veliki cmar od mesta namenjen gaborima sa sela. Tipa dodje Beska, Cortanovci, Rumenka i tako ti manje vredni ljudi i onda se slikaju sa flasiranim pivom kao vauuu vidi ovo, jer kod njih u selu dobijaju da piju iz onih plasticnih casa. Izbegavati u sirokom luku ici samo ako vas zivot satera u cosak (za klasicnog vukajlijasa vrlo realno mesto za izlazak)

moja kafanica...urbana fensi kafana koja nema veze sa kafanom, i verovatno mesto sa najnapucanijim i najboljim pickama u gradu koje, ukoliko bitistvujete na ovom sajtu, ne mozete priustiti

aleksandar, malo mesto puno dobrih picki, tesko uci ako nemas vec sto. dobre picke.

djava....cini mi se zatvorena sad preko leta dok radi bastion....mesto de izlazi dosta sponzorusa i lakih riba, sve te glupace koje ostanu tamo do 5 ujutro znaci da traze kobaz.

bastion...nisam hiljadu godina bio tamo...ko klincu mi bilo zanimljivo da idem na pena parti zurke da se valjam ko jadnik u peni dok drugi likovi muvaju picke

kafana dukat...isto satro kafana, sa isto dosta velikim procentom picka...ne radi, sad za vikend je bilo poslednje vece

ne znam sad cene i tako to jer na to nikad ne obracam paznju

Туљане, како се зове она биртија код Хале спортова? То је мање доста од Пауна, мислим да нема свирке тамо никад, али можда је на то мислио.

Ta je na stanici kod hale sportova, gleda na mek. Mala je i nema svirki ali prijatna atmosfera da se popije nesto i trafika je blizu kad nestane cigara

Pseto, nisi baš shvatio o kakvom se mestu radi i zašto je besplatan kikiriki.

Па то, код Мека, Фонтана је одмах ту. И не разликује се превише од Радетове кафане.