Prijava

Andjelko, znam sve striptiz barove i javne kuce u ns od forme do amora obisao sa luksom sve pre neki dan samo kazem da nigde nista nema dzabe brt

Znam stec al nema muzike, bez muzike znam 150 komada

u tom amoru sam bio pre 13-14 godina. Neka matorka sa tetovažom Rajko na sisi je htela da joj platimo za seks. Užasna rupčaga taj Amor.

Brate dobre picke sada jedna crna bila tako dobra da sam teo da jebem a da nisam zavrsio ni cigaru posle prethodnog jebanja

Tj crne su mnogo bolje, dve nase i madjarica jedna a ova plava malo deblja ali oko kukova-sasvim solidna za pojebati. To je sto sam ja video

Edit: madjarica 60 ova plava 70 a ove dve crne nemam pojma nisam smeonda prilazim inace bih ovu jednu kuci odveo

То тамо код фонтане се зове Пуж, вопсара је око стотке међутим мислим да нема ништа за глоцнути. Иначе смо ту једном видели добру пеглу како неки ликови леше рибу и лика, пандуре у цивилу ољлљлљљлљлљл

Севдах је превише урбан постао, сада се тамо окупља архан ражнатовић и маша терзић олололо

jbt ortak je živeo u tom jebarniku, tačnije iznajmljivao je stan iznad amora. Kakav užas. Ceo semestar je proveo tu a da nije jednom ušao. Valjda pon uto i sre ne radi, bar je tako bilo. Nikad nije mogao da spava od buke

Севдах је превише урбан постао, сада се тамо окупља архан ражнатовић и маша терзић олололо

pa to ti kazem cim vidim klinke da se taguju tamo i likove sa salu na stranu frizurom znaci da je postalo gowno

jbt ortak je živeo u tom jebarniku, tačnije iznajmljivao je stan iznad amora. Kakav užas. Ceo semestar je proveo tu a da nije jednom ušao. Valjda pon uto i sre ne radi, bar je tako bilo. Nikad nije mogao da spava od buke

da im je pice jeftinije kul bi bilo da blejis ovako i cirkas

Znam da nema ništa džabe, zbijam šalu.

u puzu pivo pice se

Jes, teli smo u taj puž već sto godina. Otkad sam pročito članak u novinama o najtreš kafanama. A paun jeli asburger paun u stvari tuljane?

за фонтану знам да има конкретно локал који се зове фонтана, у фазону кафана-ресторан-кафић. а мислим да пише изнад ресторан фонтана . тотално недефинисано место, у сваком тренутку има људи свих могућих профила и година и пије се и једе све. буквално ко станица лоло
и тачно је на углу фонтане, тј. у тој згради где је макси, биоскоп, апотеке, поште и све...

дада знам нашта мислиш, живим близу ту јебига али никад нисам био у том ресторану.

меркам још једну печењару на ретензији, међутим само уторком је музика. Кило прасетине 1200 а јањетина 1700. Вопсара 150

предлажите још нешто, приоритет имају бирцузи са јефтином храном и пићем, као што је Раде био

Najjači lokal, ali više ne postoji - apoteka, mirijevo, u haustoru zgrade, preuredili apoteku u, aj da kažemo, kafić tako što su izneli uramljene reklame za sirup protiv kašlja, a uneli tri fotelje i kauč stare cirka pedeset godina. Pivo 120 dinara. Vazduh miriše na smrt. Držala ga nekakva veštica iz Nove Varoši - jedan drugar je jebo.

trokadero bez kokurencije

Najjači lokal, ali više ne postoji - apoteka, mirijevo,

Dal ne znam za to?