Prijava

Ajoj , ajoj
http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=196333560377681&id=118152998200622

Filip Drazetic sta da ujedinim moje dvije marte protiv tebe ??
Barbara Carnifex Drito to! Racunaj 4, i ja cu...

Znam da je Jankovic dobio admina juce na stranici :)

Znam, aktivno pratim tu grupu :D

Kako bese oni pisu to jel tr00?

Da su društveni parazit, to bi još i bilo dobro - oni su nepotreban smor koji šalje veoma lošu poruku o "ostalim metalcima" - fanovima heavy metal muzike.

Зајк, ако имаш профил на Гејбуку (као и ја), провали овог лика:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001524269054

Типичан пример онога што си описао овде. Са њим сам се исвађао као никад у животу. Мали кретен.

Bravo Zyclon , od slova do slova (ukljucujuci i razmake) tacno .

OFTOPIK: Jankovicu, posto si admin na stranici, da li je neko iz admin ekipe takodje na Vukajliji? :)

D-MAN AC-DC
Нем појма, Урке се тек недавно регистровао, а он је одавно админ тамо :)

Sranje u bojama...
Ovaj prženi krastavac je šupljina neka...
Ima muzike i izvan metala naravno, a Botičeli je, što neko reče institucija...
Ja slušam metal, ali se mora shvatit' da u svakoj vrsti muzike postoji kvalitetno i nekvalitetno...

Sad ja slušam metal i ništa drugo osim toga ne postoji? Ma daj, to samo zatupljene osobe mogu...
To je isto kao da ne jedeš čokoladu jer su one američke pregadnog ukusa.

A šta je to tru metalac. Evo ja već 7 godina slušam metal a i šire. Ne oblačim se kao metalac (martinke, camo pantalone, fajerka, lanci itd.), nemam dugu kosu, da me vidiš na ulici rekao bih da ništa ne slušam, eventualno zvuk usisivača ili fena. Kupio sam jednom majicu Metalike koju sam obukao za 4 godine srednje škole jedva 5 puta. Nikada u društvu nisam imao metalce, što znači da sam sam otkrio ovu muziku i znam o svakom bendu po nešto. A slušam skoro sve podžanrove i kao što rekoh i šire (dens, pop, trens...) i izlazim po kafanama...
E sad ja vas pitam, da li sam ja ‚‚pozer'' ili ‚‚tru'' metalac?

Ti si magare trkačko :D

Slažem se sa tobom... Sve isto, mislim poklapa se... Možda se po mom izgledu može primijetiti da slušam rok jer jako volim starke... Imam jednu majicu Iron Maidena, i slabo sam je nosio, mada je baš volim....
Stvarno ne slušam dens i to, ali eto...
Pođem po kafanama kad sam pijan, i onda padam u sevdah kad mi pušte Tomu i Novicu...
Stvarno volim te kafanske pjesme, majka su za pijano stanje...
Što ne znači da samo pijem uz narodno, baš naprotiv...

A šta je to tru metalac. Evo ja već 7 godina slušam metal a i šire. Ne oblačim se kao metalac (martinke, camo pantalone, fajerka, lanci itd.), nemam dugu kosu, da me vidiš na ulici rekao bih da ništa ne slušam, eventualno zvuk usisivača ili fena. Kupio sam jednom majicu Metalike koju sam obukao za 4 godine srednje škole jedva 5 puta. Nikada u društvu nisam imao metalce, što znači da sam sam otkrio ovu muziku i znam o svakom bendu po nešto. A slušam skoro sve podžanrove i kao što rekoh i šire (dens, pop, trens...) i izlazim po kafanama...
E sad ja vas pitam, da li sam ja ‚‚pozer'' ili ‚‚tru'' metalac?

Evo vidis, "tru" metalac bi rekao da si pozer :D

Не знам како не досаде себи. Понашају се к'о да би се одрекли члана породице, кад би им увредио вољени бенд.

Ту су и јутјуб смарачи:

You say Lady Gaga, I say Metallica
You say...I say....95% of teens these days listen to the same crappy pop songs over and over. if your one of the 5% left who still listen to real music, thunb this up, then copy and paste it to t least 5 video's. DONT LET THE SPIRIT OF ROCK AND ROLL DIE!

Кога је брига?!!! Живи и пусти друге да живе.

Ti metalci koje ste oznacili kao tr00 metalac, nisu nista drugaciji od fensera koji nose air max, itd. Cista komercijala i jedni i drugi. Samo sto ovi znaju da su komercijala, a metalci to jos ne shvataju, jer zastupaju nesto sto vise ne postoji. Ali se na tome zaradjuje.
Vrlo prosto, pustite industriju da stampa majce, kozne sakoe, lance, kilerice, kurac-palac. Da ne pricam o prodaji instrumenata itd.
I industrija radi.
Mislim da je za fensere jako ocigledno zasto su komercijala. Dakle, TO I JESTE POENTA. Gledajte reklame za rok-program. Ako ste tr00 metalac, gledajte nas! I na kraju krajeva, ljudi su takvi da im treba da budu prihvaceni od strane drustva. A to rade tako sto postaju isti kao i ostali, i tako sto prozivaju "one druge". Fenseri se trude da kupe sto skuplje patike, trenerke, ovo ono, metalci tako sto oblace crno, i svi se medjusobno prozivaju. A sa obe strane ima kretena neopevanih. Moje licno uverenje je da ni u jednom ekstremu nema normalnih ljudi. Svi su oni zavisnici od drustva, drustvo je formiralo njihove principe, i to je gotovo. Nema svojih ljudi da su sami sebe osmislili. Svi su kopije.

Hm, da. Jel moze neko da objasni sta je "Drustveni parazit" a sta "stereotip"?

Lol, oduvek sam mrzeo te "tr00 metalce" koji mi kenjaju kako slusam "pozere", kako samo treba old school da se slusa i tako to, naravno ne slusam Slipknot, linkin park i tako to, nego prvenstveno mislim na Nightwish, COB, HammerFall i takve bendove, mislim stvarno, get a life

Cob??? O Gospode, kako se ne stidis sebe?

Rile slusaj samo cepaj staru skolu, zajebi hemerfol :D