Prijava

tr00 metalci ce doci na svojim harlijima i isprebijati te dok ne uteraju heavy u tebe...

Коментар са Јутјуба на видео ''Anthrax- Metal thrashing mad''

we metal fans are infamous for our intolerance to other genres and even to our brethren. with a few exceptions, i have never heard a pop or rap fan disrespect or hate metal. they stick to their genre and dont go "attacking" metal videos, do they? sure, we all hate justin bieber cuz his lyrics are immature and he sounds girlish, but he or his fans dont go hating on us. dont expect tolerance when you cant show some urselves..

Skroz tacno, od reci do reci. Ponekad me je stvarno sramota kad me svrstavaju u istu grupu sa takvim primarijusima.

Празитчине. Наложени идоти који немају у животу шта да раде. Ограничени дебили.

Празитчине. Наложени идоти који немају у животу шта да раде. Ограничени дебили.

Најгори су матори тру металци. ОДРАСТИТЕ ЈЕБЕНО!

Pokrecem ponovo raspravu sa pitanjem zbog cega metalci izbegavaju sport?
Sad ozbiljno, trenirao sam basket 7 godina, a procenat metalaca kako moje generacije tako i onih malo stariji koji su trenirali je bio mizeran.

Kako pravi metalci gledaju na to? :D

Izbegavamo zato što su nam sektalike udarile u mozak pa se saplićemo i na ravnom.

Pa ajde da razumem kada se klinci izlože tako, valjda je to normalno, svi smo barem jednom u životu bili zaluđeni nečim, ali meni idu na kurac matori idioti koji, eto, čuju na primer Fear of the Dark ili Nothing Else Matters, i momentalno se izlože.
A da, tru metalci imaju 451151 majici i dukseva bendova i ne nose ništa drugo.....

Zanimljivo to za sport, i u neku ruku je tačno. Nikad nisam videla metalca na odbojci, košarci i fudbalu, ali ih zato ima kol'ko 'oćeš na mačOvanju. Valjda zato što su izloženi na power metal, pa samim tim i na srednjevekovno mačevanje or somethin'.....

Ma, дај, бре, како металци могу да буди ТРУ?! Ја капирам да је то нека зајебанција са масним косама.

ВЛАДЕ ДИВАЦ!!!

A da, tru metalci imaju 451151 majici i dukseva bendova i ne nose ništa drugo.....

Zanimljivo to za sport, i u neku ruku je tačno. Nikad nisam videla metalca na odbojci, košarci i fudbalu, ali ih zato ima kol'ko 'oćeš na mačOvanju. Valjda zato što su izloženi na power metal, pa samim tim i na srednjevekovno mačevanje or somethin'.....

Zaboravila si lance, šiljke, kožu, martinke, uske farke, masne kose, isus stil bradu i pentagrame oko vrata. Pauer metal je gej, ja idem na mačovanje zato što slušam det metal i 'oću jednog dana da masovno ubijam ljude mačevima, satarama i ostalim hladnim oružijima.

Pauer metal je gej

Е јбг. А детх није? Мој курац. Мени детх и слеја-треш много већи позерај ( не зика већ облачење и курчење ).

uske farke

Уске фарке геј? А, какве нису, оне што фурају хип-хоп шатро ганстери?

То за спорт баш не пије воду ако мислиш генерално, пошто је већина мојих металских другара фурала борилачке вештине,а и сад кад се на пролеће-лето нађемо на отвореном, пикамо фудбалицу на ливади, додавања и слично.

Мада, мој омиљени спорт је пољски покер : )))

U svom čru-metalskom životu koji je trajao nekih 15-tak godina imao sam od opreme sledeće: jedan par Šelis Rendžerki (koje još po koji put obujem), tričetvrt kombatke bez lanaca i sličnih đinđuva, nekoliko majica sa logoima Mejdena, Emeperora, Dimmu, Death i Icead Earth, Sleja, Pantera i Sepultura. To je sve. I crna kosa raspletena duga...

Tru metalci su mejd ov stil.