Prijava

Zaokruzeni komentar inace ostavila jos jedna trve metalka :
http://img845.imageshack.us/img845/795/123z.png

Molio bih sve dokone Trolove, koji imaju presveti Fejsbuk profil da nam se pridruze u grupnom trolu na ovu stranicu. :))

Ди Мене, имаш већ мој пост тамо :)

Ja slusam metal i to najvise Black metal (80te i Norveska scena iz ranih 90ih).
Nosim nase vojnicke cizme sto sam kupio na vojnom otpadu takoreci za dzabe,imam crne majce i nosim ih ,i obicne farmerke sa buvljaka(jer sam siroma,juznjak do koske).
Medjutim moram da se slozim sa onima koji su napisali da su im se tr00 metalci smucili.
Imao sam i ja tu fazu "Metal je zakon! Dole fenseraj!",ali sam onda lepo skontao da od
toga nema nista....Jednostavno treba uzivati u stvarima koje vam se svidjaju i pustiti druge da rade sta god budu zeleli...
A da...U svakoj muzici postoji 80%djubreta i 20% dobrih stvari....Mozda mi se najvise svidja metal ali to ne znaci da i u drugim vrsama muzike nema dobrih stvari u kojima mogu da uzivam....

Ja slusam metal i to najvise Black metal (80te i Norveska scena iz ranih 90ih).
Nosim nase vojnicke cizme sto sam kupio na vojnom otpadu takoreci za dzabe,imam crne majce i nosim ih ,i obicne farmerke sa buvljaka(jer sam siroma,juznjak do koske).
Medjutim moram da se slozim sa onima koji su napisali da su im se tr00 metalci smucili.
Imao sam i ja tu fazu "Metal je zakon! Dole fenseraj!",ali sam onda lepo skontao da od
toga nema nista....Jednostavno treba uzivati u stvarima koje vam se svidjaju i pustiti druge da rade sta god budu zeleli...
A da...U svakoj muzici postoji 80%djubreta i 20% dobrih stvari....Mozda mi se najvise svidja metal ali to ne znaci da i u drugim vrsama muzike nema dobrih stvari u kojima mogu da uzivam....

Најразумнији пост досад. Свака част.

nemam nista protiv metalaca dok ne unistavaju stocni fond.

Ja se ošišao na fensi i totalno sam trve. Pršćem fensi parfeme po svojim sektaškim majicama i ne mogu biti kulji. Jebem ziljave pičke i najtrviji sam! :)

Ja se ošišao na fensi i totalno sam trve.

Fensi, skoro kao ja... Nateracu te i obrve da cupas... lololo

Грим објаснио. Потпуно искрен и разуман пост.