Prijava

sam me inspirisao ovo za defku

Ma u staroj postavi je jedino Đura bio suvišan i prozaičan, gde je ona tema Medijske zablude da ga upišem tamo?

Mislim nemo' se ljutiš, ali veću nebulozu skoro nisam pročitao na forumu.
Tema "Jebanje" dobija smisao nakon ove rečenice... O.o

Ђура сувишан? ШКК?

За гвош на трави сам плакао буквално, и то више пута.

EPIC klip... ekonomska kriza. Litar krvi - litar benzina... :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=p7JdY_RIf6M

Đura je Ekrem Jevrić osamdesetih, jebi ga, ima ljudi koji se i Ekremu raduju kad ga vide.
Jednog dana će možda i Ekrem snimati abortusovane rok stvari i zvati Anđelinu ličnim imenom. Vidiš njegove klipove ja nikad ne viđam da stavljaju bosanci jer im je glupo zato što znaju šta je bosanski humor. Njegov nije sigurno.
A sad ako vi padate od smeha na njegovo čedo Naša mala klinika onda izvinite, ja sam u zabludi, jbg.
http://www.youtube.com/watch?v=Pmeztpi0Bbg to je taj ozbiljni rok nad kojim se zamislimo :P ppp

Đura je Ekrem Jevrić osamdesetih

Poredjenje je krajnje neumesno.Postujem tvoje misljenje,ali mislim da se ne mogu porediti njih dvojica ni po kom osnovu.

Đura je Ekrem Jevrić osamdesetih, jebi ga, ima ljudi koji se i Ekremu raduju kad ga vide.

na ovo nemam komentar...o.O

A sad ako vi padate od smeha na njegovo čedo Naša mala klinika onda izvinite, ja sam u zabludi, jbg.

djura onda i sad nije ista osoba...svi su nakon rata otisli na svoje strane i pokusavali da se snadju...neki su ostali u muzici..neki su mozda sad i automehanicari...djura je probao da gura glumu ovde..ali je mozda i malo nadmeno odbijao neke uloge (predpostavljam) i vremenom se izgubio u tom....bilo je x takvih promasaja...pogotovu iz umetnicke branse..
dovoljno je da pogledas njega
http://thumbnails.truveo.com/0018/16/D6/16D63C4DDA2B405A10FD50_Large.jpg
i da vidis koliki su stadium srozavanja imali...
ne volim nasu malu kliniku ni nasu ni hrvatsku....

Jeste, ali ovaj se medijski VAZdigao a ovaj pao, tu je razlika mussssashe./rečenica se odnosi na ovog zaboravihmuime iz Kursadžija i Đuru/
A sa Ekremom nije poređenje krajnje neumesno nego su ono bila malkčice kvalitetnija vremena pa je i Ekrem tj. Đura bio malkčice/podvući reč/ kvalitetniji. U principu je isto.
Je li glumac? Nije.
Je li roker? Nije.
Je li smešan? Meni nije sem što je ružan.
Je li nosao opremu po studiju i kulise i tako bio primećen za Nadrealiste? Jeste.
i da, za ekrema ne znam, ali ovaj je šupak. Lajao je i on protiv Neleta, Srba i sl. kad je to bilo in a sad preuređuje humor klinike za srpsko tržište i peva neke nebuloze po Oskarima popularnosti. Ništa. Zirou ou ou.
edit- ljudi moji nije on pisao scenario za Nadrealiste, sem onog kad glumi crnogorca...

Аурора, то што теби нешто није духовито, не значи да иначе није духовито. Глупост је објашњавати људима да нешто што им је смешно, не треба да им буде смешно.

Nisam to ni rekla peki nego sam rekla da je čovek medijska prevara suma summarum.
evo dobio je neki dan neki oskar popularnosti za muziku šta li, evo zadržavam pravo da mu se napljujem na muzičko stvaralaštvo
http://www.youtube.com/watch?v=W7xa_9dhTko&feature=related

Jeste, ali ovaj se medijski VAZdigao a ovaj pao, tu je razlika

ako sam te dobro razumeo...ovaj iz kursadzija se uzdigao? a djura pao?
ili obrnuto?

Ма немам појма, ја ти кажем да је мени, а видим и другима, Ђура духовит (или је бар био), а мало нема сврхе да објашњававш људима како је то медијска превара или штатијазнам.

За овог из Курсаџија не могу ништа да кажем, не гледам то.

За овог из Курсаџија не могу ништа да кажем, не гледам то.

ne gledam ih ni ja ali je dovoljno da listajuci kanale naletis na njegov lik u kursadzijama...u tih 1,25 sekundi dok prebacis dalje

ako sam te dobro razumeo...ovaj iz kursadzija se uzdigao? a djura pao?
ili obrnuto?

da, dopunila sam post jer je bio nejasan.
Ovaj iz Kursadžija glumi jer nema bele kinte na drugim poljima pa mora, a Đura stvara takve gluposti i svi kao nešto pišnu od sreće na lik i djelo i tijelo rošavo bijelo, mjah.
Evo zar nije nepravda kad on sere npr. kako je bosanac, sarajlija, pička materina a prvi zbrisao od rata u Sloveniju, a onda bogougodno iz Slovenije uzme pa se pridruži onim koji uzeše da pljuju Neleta jer je otišao u BG/ovo pričam o godinama dok je to trajalo, nema veze sa događajima u zadnjih par godina/. I onda Đura lepo uzme i to pa i na tom profitira kao on je kul, prekul, sarajevska raja, vau mjau... pfffff
Mislim ne znam da li znaš momentalno nešto snima za Holivud. ŠKK? ovo obojite u žuto.

Čuo sam da Bane Vidaković nema leba da jede i da ima nekih drugih ličnih problema za koje mu treba novac i da zato glumi u Kursadzijama.

pa tema su nadrealisti, čitaj peki prvi post
evo http://www.youtube.com/watch?v=UYl8-gs9EGc uloga poštenog pripadnika armije BH, on je roker, on ima majicu s rolingstonsima on jebe, on je obogatio dobitak oskara za šitinu.

Evo zar nije nepravda kad on sere npr. kako je bosanac, sarajlija, pička materina a prvi zbrisao od rata u Sloveniju, a onda bogougodno iz Slovenije uzme pa se pridruži onim koji uzeše da pljuju Neleta jer je otišao u BG/ovo pričam o godinama dok je to trajalo, nema veze sa događajima u zadnjih par godina/. I onda Đura lepo uzme i to pa i na tom profitira kao on je kul, prekul, sarajevska raja, vau mjau... pfffff

ovo ponasanje nema veze sa njegovim smislom za humor...
to je kao da kazes da tereza kesovija nema glas....jer je pljuvala po nama za vreme rata