Prijava

Klasičnih fobija nemam, a što se strahova tiče, prije svega od bolesti, budućnosti, opšteg sranja, ratova i sl.

Kao klinac sam se i ja bojao pasa, jedan me i ujeo, pa onda otuda ostao strah, sad se više pasa ne bojim u toj mjeri, mada i dalje mi nije svejedno ako procijenim da je neka džukela agresivna u mojoj blizini.

Inače lutalice su uglavnom bezopasne, ti su navikli na ljude. Najgori su oni na lancu. (Što nije ni čudo, kakvi bi vi bili da vas neko priveže?!)

Kostiću ti shvataš da ti nisi Barney Stinson ultramegagigajebač i najkulija osoba na svetu?

On nije, ali ja jesam. :)

Ако се нечега бојим то су висина и Змије(намерно велико).
Колико се плашим змија то није нормално. Имао сам блиске сусрете са њима као клинац, али то није уопште чудно када живите на селу. Мада, обожавам да гледам све оне емисије оног лудака са НатГео-а о змијама. Дивим се тим створењима и гадим их се истовремено.

Imao sam paničan strah od golubova. Sad sam to doveo u red donekle. Ne ležem u blato po ulicama kao nekad, sad se samo sagnem maksimalno. U snu se plašim visine. Ovako ne.

sad ozbiljno:
plasim se visine ale ne nesto paranoicno
pacovi i misevi su mi odvratni, a ko zna mozda se i plasim pacova, mada mislim da mi se vise gade
bojim se kad se vozim sa nekim autom a taj ocepi gas kao nebazdaren - recimo preko 150
sta jos? hm ... zasad nista, mozda se setim kasnije
EDIT: setio sam se
pomalo i zubara

Ogromnih prostora. Tipa, da se zateknem sam na pučini, u vodi. Ili u svemiru, eventualno.

Ranije sam imao dadaskalienofbiju i skolinofobiju. Najozbiljnije.

Kostiću savladaj Hot Crazy scale pa se onda javi
http://www.zdistrict.com/wp-content/uploads/2009/08/BS2.jpg
Da ne spamujem bojim se Fejzbuka jer je sotonski izum

Svega što ima više od 4 noge...

koji je to kurac?
to edijevo?

koji je to kurac?
to edijevo?

strah od skole

Ne, naravno da ja nisam on.
Ja sam više Awesome od njega.
On je najpribližniji meni, pa zato koristim njegov lik.
Neću da koristim moj, jer je previše Awesome za ovaj sajt.

I odlaska u skolu.

Zaboravio sam.Plašim se Dzimija.Jebote userem se samo dok pišem njegov nick.

Ima li ko strah "Smak Sveta" da li ce biti ili nece?

I odlaska u skolu.

sta tu ima strasno?

ma kakav smak sveta, ako bude meni bice svima i kraj. toga se ne bojim