Prijava

Ja se insekata gadim. Onih sto lete vise nego onih sto ne lete, mada su mi bubasvabe odvratne.
Imam strah od vadjenja krvi iz vene. Ili sam ga imao. Poslednji put, kad sma vadio 4 epruvete, nije mi bilo nista. Inace mi se svaki put vrti u glavi, i suzi mi se vidno polje na tacku. Takodje mi kazu da prebledim,itd. Nekako mi je strasno da mi krv tece i da ne mogu da je zaustavim.
Inace, postoji teorija da psi mogu da nanjuse strah i da idu samo na ljude koji se plase. Dakle, ako dovedete stanje svesti u to stanje da ubedite sebe da se ne plasite, sve ce da bude u redu.

metajte ovaj avatar
{

Ја имам длакаву фобију. Седнем за сто, по' сата талашкам по храни, ако нађем какву длаку извадим, наравно уз гађење. Боље и тако негРо да после кад се запетља вадим из уста. И јебига, увек нађем нешто. Трепавицу, обрву, длаку са прса, леђну, са главе... Тражим па и нађем. Прц.

Imam fobiju od glasa Cece Raznatovic.

Imam strah od vadjenja krvi iz vene. Ili sam ga imao.

i ja nekako. znam i zbog cega: uopste se nisam plasio, cak sam i gledao dok mi vade krv. na pregledu za regrutaciju su mi 2 puta vadili krv i to iz obe ruke po jednom. i, jbg, probuse venu i sa druge strane. bilo je podliva na obe ruke tako da nisam mogao da ih savijem potpuno. e, od tada imam neki strah od vadjenja krvi, cak i prebledim, sto kazes

Inace, postoji teorija da psi mogu da nanjuse strah i da idu samo na ljude koji se plase

za ovo verujem da je tacno, jer se u strahu verovatno luci nesto sto kerovi osete

nemam strah od vadjenja krvi
dojajno mi da se derem dok mi vade pa se useru svi klinci iz cekaonice

Strah od velikih morskih dubina i kreatura koje tu zive ... brrr ...

inace sam poceo u zadnje vrame pre nego sto uzmem da jedem protresem glavu i prodjem prstima kroz moju bitls frizuru.
da n'upadne u supu dlaka.

visine i jebenih gromova

E da. Bojim se i glasa Lee Kis, ono je jezivo.

Imam fobiju od glasa Jelene Karleuse :)

Ajde, zajebite grand na ovoj temi. Nemojte je brljaviti. Ja imam transfer blama svaki put ali se ne plasim. Kako sam hrabar, a sta kazete???

ја имам фобију да ме неко не нокаутира на тренингу

stoni tenis
lolololo

Имам страх од великих цеви. Типа пливам на неком језерцету, одем подаље и помислим како испод пролазе неке веееееелике цеви. Одма оће грч да ме вата.

imam fobiju da će mi klinci budu gori od mene...često to sanjam...kao odrasli i svi propalice...pogotovo ovaj sinak...duva, pije, kocka se, ma i belo šmrče...i stalno se u snu smeje i govori mi "šta je siso, kad si ti to radio bilo lepo a sad sam ja najgori..."

nek ide u pičku materinu...

ja ne znam sta je meni ali ja izgleda imam fobiju na visinu, ono dokle god ne odem na malu terasu ne plasim se, stanem na nju skenjam se ziv, svakog trena mislim da cu da roknem odatle a na 5. spratu se nalazi

Patim od ofidiofobije, to je abnormalni strah od zmija. Takodje strašno me plaše prodavačice u butiku, ali ne znam da li za to postoji zvaničan naziv.

Takodje strašno me plaše prodavačice u butiku, ali ne znam da li za to postoji zvaničan naziv.

Postoji. Zove se "lopovluk".