Prijava

Razumem da su Englezi stavili Roja Kina na listu, ali zašto vi? Pa to je jedna obična seljačina... ako je i bio od neke koristi Mančesteru da kapitenski podvikne i spreči protivnički napad (lomljenjem nečije kosti, naravno), ne vidim zašto bi ga bilo ko iz "zemlje evropskih Brazilaca" stavio među prvih 50 igrača MUTD-a

Gigs je kralj, tu nema šta da se priča

Gigs je najveća legenda Mančestera i prvo mesto nije nezasluženo.
Kada bi bilo takmičenje za najpotcenjenijeg igrača Mančestera ikad to bi bio definitvino Ji-Sung Park. Kakva igračina! Uvek uđe u polovini drugog poluvremena i obavezno da gol.
U nekom drugom timu je mogao da bude glavna zvezda. Najbolji igrač Azije, definitivno!

EDIT: Možda je na toj listi mogao da se nađe i Tedi Šeringem.

Reci to Alf Inge Halandu :)

Rekao mu je on sam! :D

Ako cemo ko je najbolji - onda je to realno Smajhel.
Jedini covek u istoriji koji je prosao kroz celu sezonu Premijer lige bez i jednog jedinog primljenog gola. Ne moze vise da se trazi od toga, ako igras njegovu poziciju.
A to sto je jos i car, obaska.

Jedini covek u istoriji koji je prosao kroz celu sezonu Premijer lige bez i jednog jedinog primljenog gola.

Pojasni. :) Mančester nije primio gol te sezone,kako?

Jedini covek u istoriji koji je prosao kroz celu sezonu Premijer lige bez i jednog jedinog primljenog gola

Pa kako to da imaju poraze te sezone :D.. Kao i svake naravno..

Che vu mislim da si se prebacio nešto, to se nikada nije desilo koliko ja znam?

Hmmm, izgleda da jesam. Negde cuo od nekoga "rekla-kazala".
Svejedno, ja se njemu divim do imbecilnosti.

I šta ako se ne slažemo? Hoće li poništiti izbor?

Ole Gunar Solskjer je najbolji igrač u svemiru.
Gigs zasluženo tamo gde jeste, ali iako je sjajan igrač, mislim da je to najviše zbog lojalnosti klubu.