Prijava

A sad vas ostavljam u vašem malom autističnom svetu koji ste stvorili u vašim glavama i koji vam pruža utehu i sigurnost... gde su kiše od voćnog sirupa, drveće su velike lizalice, a ljudi su u stvari mali čokoladni Ajnštajni. Njam-njam. Eh, Srbijo...

Смета ти наш мали свет? Отпишај.

Пустите човека, не може ни постер да направи.

Пустите човека, не може ни постер да направи.

Зар он није довољно интелектуално супериоран да је превазишао прављење постера на сајту као што је Вукајлија?
(мислим, шта очекивати од човека који поносито носи слику База Килингтона на аватару)

Ко је тај Баз? Јбг, не гледам тв :( Дал може бити да сам зато глуп?

Ко је тај Баз?

Споредни лик из серије Family Guy. Лик који негује стари британски хумор због чега се околина смори од њега.

Па онда капирам, мислим тај део са смором у околини...

Što bi rekao moj omljeni celebrity: "Ne bacaj bisere pred svinje."
Moja misija je završena u ovoj temi. Sve što je trebalo da bude rečeno, rečeno je.

Тако је! И иди! Истрпи болну судбу свих хероја који су покушали да светини отворе очи и чија је прогресивност и генијалност презрена од стране заостале већине. Како ми је мука од тих патетичних револуционара, чија се револуционарност под обавезно завршава првим успешно обављеним сношајем. Двадесет година - а СВЕ би да учи животу. И сви смо ми кретени за његову узвишеност. Он је свему арбитар, а време се дели на период пре и после његовог ступања на сцену.

A sad vas ostavljam u vašem malom autističnom svetu koji ste stvorili u vašim glavama i koji vam pruža utehu i sigurnost... gde su kiše od voćnog sirupa, drveće su velike lizalice, a ljudi su u stvari mali čokoladni Ajnštajni. Njam-njam. Eh, Srbijo...

И ми тебе остављамо у твом великом канеровском свету евроатлантских фантазмагорија. Нек ти је лепо са њима, плави повез са жутим звездицама на очи и уживај! Мени није лепо као теби, с тим што ја не патим од идеализација већ свет прихватам таквог какав јесте ограђујући се од његових примитивизама на личном плану притом не сатанизујући све што ми није по укусу.

Твој "тест" - лична карта твог доприноса на овом сајту. Чист социокултурни расизам, где си ти аријевац заједно са твојим истомишљеницима а ми остали ментално, образовно и културно ниже расе.

п.с. "мали, чоколадни Ајнштајни" - Милеве или Алберти? :)

Pa ako ne znaš, ne busaj se u grudi na prvom mestu.
Poenta: ako ne znaš nešto, nemoj da crpiš rešenja iz postojećih urbanih mitova ili da ih sam izmišljaš. Uradi sam svoje istraživanje, čitaj, proveri činjenice, formiraj mišljenje na osnovu toga. Ili jednostavnije - ćuti ako ne znaš.

Reče čovek koji je Džamahirija preveo kao država vođena islamom, pa se ućutao kada mu je rečeno da to nema veze sa vezom.

"мали, чоколадни Ајнштајни" - Милеве или Алберти? :)

А можда је и Елза, она друга жена? :))

Što bi rekao moj omljeni celebrity: "Ne bacaj bisere pred svinje."

Valsinarb je hrišćanski trol.

99% tvrdji...

Nula od mene, mada iskreno dvoumim se na barem dva pitanja.

16. Slovenci su tradicionalni srpski neprijatelji, koji pre raspada SFRJ nikada nisu imali svoju državu.

Глупо и двосмислено питање - По мени Словенци нису непријатељи, али нису имали државу пре распада Југе...

34. Danilo Kiš je bio osrednji pisac i cionista.

Опет двосмислено питање, јер Киш јесте био само осредњи писац али ко зна да ли је и циониста...

5. Albert Ajnštajn ne bi ništa postigao u nauci da se nije oženio Milevom Marić.

Ово питање АПСОЛУТНО заслужује позитиван одговор јер је сушта истина и потврђено је од стране великих светских умова...

37. Pre Drugog svetskog rata većinsko stanovništvo na Kosovu i Metohiji bilo je srpsko.

Ово није тачно али је истина да је пре Првог Светског већинско становништво било српско пре стварања "Зелене трансверзале"...

И уопште цео тест је глуп јер, шта, два поена и глуп сам? Ма носи се Властимире и ти и тај твој Ћирковић!