Prijava

Чекај, ти сад нама кажеш да смо ми глупи и ми смо као...шта... стварно глупи?

O kako je lepo biti glup. Pretpostavljam. Ali ne znam, pošto ja imam nula. NUUUUULAAAA!

Mukica, ovo je jedini test na kome je mogao da dobije nula i da se time hvali :)

Dobro, imaju neke opšte poznate stvari kao što su: ovo za globalno zagrevanje, Američki astronauti, pomračenje Sunca itd.

Ali ovo za Kambodžu, Noama Čonskog, Nikolaja Velimirovića... mislim, koga bole kurac za njih.

С обзиром на критеријум, поносан сам на своју глупост :-)

O kako je lepo biti glup. Pretpostavljam. Ali ne znam, pošto ja imam nula. NUUUUULAAAA!

Mukica, ovo je jedini test na kome je mogao da dobije nula i da se time hvali :)

svrsio je

Milice ne kažem ja bezveze da mi je ovaj gari omiljeni trol pogle tek ovo
http://vukajlija.com/forum/teme/19074?strana=2#post_923285 haha ima još carskih postova na toj temi

Nije lepo Valsinarb90e da budem lud, a da to ne znam.
http://www.youtube.com/watch?v=x1Pg4Hh2SjU

Лик гарант има Дражину бисту изнад ТВа, само нас товари. Некако ми делује превише стереотипно. Мада...

Не бих да серем ја сам ставио 4..

27 , 31 , 37 ,39 ............

нису ми јасна 12 , 18 , 22 .........

Нисам читао све , али мислим да је и резултат и ПС ложење којим нас тестира ...

Da, ovo je prženje, bolje da iskočim iz tiganja dok se nisam skroz prepek'o.

Danas veći procenat čovečanstva gladuje nego u bilo kom trenutku u istoriji.

Mislim da je tacno...iz razloga sto je sve veci broj populacije ljudi na zemlji...i da je jednak procenat gladi u svetu kao pre 1000 godina taj broj ih mnogostruko uvecava..

Američki astronauti se nikad nisu spustili na Mesec, sve je snimljeno u Holivudu.

prezvakana tema..ostavljena da lebdi...saznacemo mozda istinu kad najjaci ker prestane da jebe

Adolf Hitler je Srbe smatrao opasnijim neprijateljima nemačkog Rajha od Engleza ili Francuza

ne verujem da nas je smatrao opasnijim od engleza..al mislim da jeste od francuza...i to cisto iz razloga jer nije znao dal smo i dalje nenormalni koliko smo bili u prvom svetskom..

Astrologija je drevna i nedovoljno shvaćena nauka

imam osecaj da je on ciljao na milana tarota i ciganke sa kuglama...al mislim da je nedovoljno istrazena nauka..

Sunčeva energija je jeftina zamena za fosilna goriva i rešenje svih energetskih problema čovečanstva

Mozda nije jeftina al je svakako prihvatljivija i neizbezna...al isto tako nije resenje SVIH energetskih problema...

Banke su izum zapadnih kapitalista radi pljačkanja siromašnog sveta

Banke nisu nastale na zapadu nego na istoku...e sad..u svakom slucaju sluze za pljackanje..bilo kog sloja naroda..zelenasu su zelenasi...jedino ako se ne radi o ljudima poput muhamed junus...

neverovatan broj autora ovde uopste nije naivan..a bar 80% njih je u stanju da se napali na jedan poster...cuj...kao 0...nemoguce je imati 0 ako si bar ijednom poceo da razmisljas o nekoj od tih buva...a najbolje da nisi...o cemu si onda...o tome sta ces sutra da kuvas...vise su me iznervirali ovi sa 0 ja ni u sta ne verujem nego ovaj sa pitanjima...

Ја сам читао до овог о отварању досијеа тајних служби...
Трансфер блама сам доживео од овог што је састављао тест :)))

Astrologija je drevna i nedovoljno shvaćena nauka
imam osecaj da je on ciljao na milana tarota i ciganke sa kuglama...al mislim da je nedovoljno istrazena nauka..

ETO! I rest my case. Odnosno his case.

E, ako je test sa peščanik.net onda dobro. Priznajem svoju grešku.

Са пешчаником нема зајебанције.

Није у томе ствар, већ што стварно има будала које озбиљно схватају такве "тестове".