Prijava

brz oporavak blz kakve su povrede

Nisam kriptotrejder, tu ne znam nista nego nisam vise non stop u kancelariji ko ranije a nisam ni u istoj firmi.

Jbg caro mlad sam, moram mjenjati poslove malo dok se

P R O N A Đ E M
R
O
N
A
Đ
E
M

Ali kripto snižava

G R A V I T A S
R
A
V
I
T
A
S

u jebačevom

Ć I T A B U
I
T
A
B
U

BLZ brate, dobro si prošao... Sreća da si ima šljem... sad imaš priliku da malo iskuliraš od svega na neko vrijeme. Ne daj se...

sad imaš priliku da malo iskuliraš od svega na neko vrijeme

I da kao ja pocnes da ucis programiranje i ulazes u kripto, Jovo said.

programeri i wanna be programeri najcesce zalutaju u kripto jer se razumeju u kompijutere bukv pa da jednim potezom ubiju dve muve jelte

mada nisam jos ni jednog cuo da je dao otkaz i nastavio sa bogougodnim krptolajfom nekako taj primarni posao uvek bude prirmaran

*nekim chudom

kroasancine danas imale izbore, nije losa fora uvedes neradnu sredu za glasanje a ne da cimas ljude nedeljom kace pece rostilj i ide na planinu

Danas mi se prvi put u životu desilo da pri naručivanju kućne dostave hrane dostavljač bude žensko.
Inače znao sam često naručivati, uvijek muško bez izuzetka. Danas neka žena.
Baš sam se iznenadio.
Nije nešto riba, nije u tom smislu iznenađenje, nego prosto mi čudno, nisam navikao da žene rade kućnu dostavu.

https://twitter.com/historyinmemes/status/1780665278676005175

sta veli odje, zvala ga je corny, molim strucnjake da potvrde i objasne #jowo #smolo

i meni se čini da je rekla corny...

ima više značenja uglavnom sa negativnom konotacijom...

https://en.wiktionary.org/wiki/corny

a kada si poslednji put video ženu da vozi recimo (trolej)bus, makar na balkanu?

Da da negativno ugl, zato me i zacudilo, sad joj je sig krivo sto ga tad prozivala a gledaj sad ga sad giga chad a ona - kucxkica xd

Synonyms: kitsch, kitschy, cheesy, tacky, campy, schlocky, schmaltzy

sjajni sinonimi

Najbliži prevod corny bi bilo smarač

Pogledajte kako je Emil Zola imao moderan stil.

ljudi su se lepse oblacili pre sto dina nego danas iako su smrdeli na govna bukv (nisu imali fa shampon)

ccc ako je autentična slika, seljo teški

jok srpsko udbaski-AI je ovo pripremio da oseljaci raznorazne ćiptare

na kraju krajeva i ovo je postao trend kruga dvoike nema tu feila

prvo kako je zakopčo ono dugme... al ajd to i nekako
al da obuče patike na odijelo, to nikako