Prijava

тако је макароне, убиј досадне расправе о политици јебале их оне

Већи јој цвикери од сиса... А сисе јој нису мале.

Da ne znam da je ne znam, mislio bih da je to jedna devojka koju znam.

Ако та девојка коју знаш личи на ову принеси је као жртву енемију, богу хипстерки.

Jbg, nisam je video već godinu dana, nestala, ne znam gde je ni šta je sa njom, neaktivna na svakoj društvenoj mreži, nepostojeći tel. broj itd. Al tako ona zna i po par godina, pa posle samo iskrsne i neće da priča gde je bila i šta je radila. Možda je neki plaćenik ubica, možda je u Ukrajini...
A i nisam toliko siguran da bi pristala da bude žrtvovana :)

svako ko se previse bavi politikom,a ne zaradjuje od toga ima mali kurac...ma i ovi sto zaradjuju ustvari,sigurno imaju jos manji

A i nisam toliko siguran da bi pristala da bude žrtvovana

Ионако има бркове...

svako ko se previse bavi politikom,a ne zaradjuje od toga ima mali kurac...ma i ovi sto zaradjuju ustvari,sigurno imaju jos manji

Šta znači mali, i odakle se meri?

kad neko počne da priča o politici u mom društvu, svima zovem piće sem njemu
zbog takvih ljudi su slave i propale

Šta znači mali, i odakle se meri?

rekao bi da je mali sve sto je krace od soni erikson k500i mobilnog fona i tanje od recimo bocice za kantarionovo ulje,meri se od pocetka kurca,ne od jaja,ne od cmara,ne od poda,ne od pocetka stana,ne od pocetka drzave...uporedjivao sam velicine sa skoro svakim ortakom iz kraja i iz osnovne i srednje i moram reci da sam uvek pobedjivao...

Ko izgubi, mora da puši. Titov unuk je izgubio.

може транслејт "звати пиће" на београдски? јел наручити пиће? ал опет, шта ако ниси у кафани или кафићу где можеш звати конобара, како звати пиће кад си гајби? звати жену да донесе? шта ако никог нема гајби да зовеш пиће, да ли пиће можеш заправо ти звати тако што одеш по њега? а ако одеш по њега, што кажеш звати пиће кад можеш донесем/послужим, шта год на ту фору? толико питања а тако мало одговора

http://www.youtube.com/watch?v=IrmBzLrKlYg

Кажу да је ово пуштено на Дневнику.