Prijava

Nisam znao da sajt treba da me podstakne da postanem bezosećajan.

Ali ovo je eenternet, Carimire, a ti se i dalje jedeš zbog prozivki. Bolje da se nisi vrać'o, samo se nerviraš.

šalabe, evo fotka, ubaci u svoj post da ispane
http://tymoon.eu/data/chan/mag/files/133795994812542.JPG
K O O L
O
O
L

ovako je stric

pozdrav ljaneru

i da se razumemo, nije ono poziv na samoubistvo, vec molba za smanjenje sanse od prirodne katastrofe koja mize da zadesi zemlju ako takvi kao vi se razmnozite skucajno... hvala bogu ili evoluciji da ne mozemo da se razmnozavamo deljenjem nego morate da nadjete zenu, sto spusta te sanse na minijaturne, ali opet posledice toga bi bile katastrofalne.

MISLITE NA DECU!

Hahhaha, aj dobro, neću te dirati, počinješ da vrijeđaš, puko si.

šalabe, uz sve da priznajem da si u pravu.
I priznajem.

Ti si seljak. Al ne u seljačkom smislu. Već onaj pravi averidž seljak

Dešavalo se da sa masom sa vukajlije popijem po 5-6 piva, i dovaimo se slučajno tebe, i čujem komentare tipa: e al zamisli seljaka da dođe na net i stavi nik šalabajzer. Masa zgrožena

prco kevu ako lažem

Ali ovo je eenternet, Carimire, a ti se i dalje jedeš zbog prozivki. Bolje da se nisi vrać'o, samo se nerviraš.

Ja kad sam došao na sajt i počeo da komuniciram sa ljudima svi kao u fazonu uuuu Cara lik bio, Cara pravio haos nije jebao živu silu, ja reko dobro. Bio banovan, ok. Onda se vratio ko neki deda od 70 godina koji sam ide kroz park a deca mu guraju štap u dupe i jebu ga kako stignu da se mučenik ni ne osvrće a taman posla da se brani. Ispao iz fazona skroz, kao da nije sa ovog sveta. Rasni ga jebe ko tuđeg jbg.
Caro ili traži trajni da ljudima ostaneš u iole dobrom sećanju kad nisi bio debil ili reci da si dao nekom daunovcu šifru. Samo to može da ubaži ovu bol.

Dešavalo se da sa masom sa vukajlije popijem po 5-6 piva, i dovaimo se slučajno tebe, i čujem komentare tipa: e al zamisli seljaka da dođe na net i stavi nik šalabajzer. Masa zgrožena

Pa dobro, ako je odabir nika razlog da me smatraju seljakom, nije to loše po mene. Ali, kad te pola sajta proziva da si daunovac, to je problem mnogo veći.

A i tvoj nik se može prevesti kao Kara, da li si normalan kad me prozivaš za nik? :D

Ja kad sam došao na sajt i počeo da komuniciram sa ljudima svi kao u fazonu uuuu Cara lik bio, Cara pravio haos nije jebao živu silu, ja reko dobro. Bio banovan, ok. Onda se vratio ko neki deda od 70 godina koji sam ide kroz park a deca mu guraju štap u dupe i jebu ga kako stignu da se mučenik ni ne osvrće a taman posla da se brani. Ispao iz fazona skroz, kao da nije sa ovog sveta. Rasni ga jebe ko tuđeg jbg.

Ovo je dokaz da si

N O O B
O
O
B

Caro ili traži trajni da ljudima ostaneš u iole dobrom sećanju kad nisi bio debil ili reci da si dao nekom daunovcu šifru. Samo to može da ubaži ovu bol.

Ovde laganini upada jedan

S T R I C
T
R
I
C

Pazite da Cara rifrešuje stranicu konstantno. PUKO.

Eto, o tome sam ti pričao jbg.
Mislim da ti je Celt online, učini to.

U svakom slučaju, za obojicusam intenetski feng šui.
KOliko god to jadno zvučalo, a zvuči prejadno.

Dokaz:
http://s2.postimg.org/cef65hfc9/Capture.jpg

koji chobanino morash biti da shaljesh owakaw pvt dobrodoshlice, a kojee tek ljaljan morash biti da treepujesh za nekog sa neta da je kul

Sad ne piše, kao kul je looooooooool

Ipak piše axaxxaxaxaxxaxa

Pa ovo ti je dokaz da je ono što govorim tačno. Bio si kul, a sad su ti propali fazoni. PVT je iz vremena kad si se nakon odbana samo povremeno pojavljivao, jbg, nisam mogao znati da si postao daunovac. Moja greška, jbg.

Sinak, meni je mnogo bolja ova zajebancija nego ona ranija.
To što ste me gotivili likovi poput tebe i boxera nikad mi nije imponovalo.
Čak sam imao onaj seljački filing na sebi koji se ne pere tako lako.

Ja sve što sam upatmtio o tebi jeste da si rang kolor teve i da furaš fotke klinca (klinac je kul) na netu aj dont no vaj. Valjda si ponosan.

Ovaj bokser je ljaljan tipa znam sve o tebi. Prati me čovek vot d fak. Voleo bi da vidim taj razgovor gde mu neko objašnjavam kako sam kul :)

http://s27.postimg.org/5pju2dr4z/Capture.jpg

Boli Boxera kurac lagano, niti mi smrdiš niti mirišeš, kažem samo šta su ljudi pričali. Oni isti koji sad kažu da si malo retardiran. Što ti je slava, ko erekcija prolazno da boli.

Slava ovde ne postoji, Postoje samo čobani poput tebe koji prate ko je slavan

poz

A taj miris na sebi, nema šta jedno kupanje ne može da reši. Ti si bar gradsko dete ne moraš iz bokala.

Sinak, meni je mnogo bolja ova zajebancija nego ona ranija.

Ovo objašnjava tvoj sindrom.
Ostali dio posta pokazuje da i dalje pizdiš. Mislim, kopati po pvt-u od prije godinu dana, svaka čast, vidim kako si me slabo upamtio. Da ne pominjem da tvoj sindrom ne shvata da je objavljivanje privatnih poruka čist seljakluk.