Prijava

Meni nije jasno kako se njima isplati da pazare nešto što ne donosi novac, bar ne direktno, tipa Tvič.

Tebra, da imaš sajt na kome je registrovano 50 miliona ljudi i da taj sajt ne radi apsolutno ništa, osim što ti omogućava da se registruješ na njega, opet bi mogao da ga prodaš za ozbiljan novac. Sve je u oglasima.

Tvic donosi ogromne sume. Reklame + svaki sabsrajber placa 5$ za sub, a tih 5$ dele tvic i stimer 50/50. Ima sigurno jos nacina na koji zaradjuje, ja znam za ova 2.

Citao sam negde da vlasnik i osnivac Reddita ne zaradjuje nista. Mozda laze...

zatrpali ste patuljke smarackim spikama

Doturili mi danas u Maksiju one reklame za proizvode, pa na poslednjoj strani stoji neka reklama za igraonicu. I kaže: ''AKCIJA SPECIJALNA PONUDA: Madagaskar rođendan za SAMO 6000 dinara (bez torte). ALI SAMO 6000, ej!

па шта мислиш колико кошта мезе и пиће, плус бар двоје да чувају ту ђецу и простор да се изнајми

ја мислим да је то јефтино

Au, jebote u kom ja svetu onda živim. Šok. Dobro, da, ipak i to nije svakog meseca, ima smisla.
Ne znam, nama to nekako mnogo povoljnije bilo, mada smo sami hranu kupovali, a tortu smo naručili od te poslastičarnice gde smo bili zakupili prostor, mada, davno je to bilo.

Ja sam radio na sličnim rođendanima, veruj da je tih šest soma smejurija kakve pare se biju na tome.

Rodjendani su od 350 dindzi, pa navishe po detetu u igraonicama, bar ovde u Cacku
Bez torte, naravno. 2h
25 dece puta 400 dindzi je 10 000 i toe ta cena npr.

Da, samo što 90% njih ima i has i sok za klince pored torte. A većina zove i matorce, a i oni piju...

a rodjendaonice ko pecurke,samo nicu.na svakom koraku.

Da, skoro sam pravio rodjendan u igraonici djetetu. Bude pica ili hamburger, sokovi.
Negde kuvaju kafu gratis.
Uglavnom, izaslo me bruto sve oko 14 iljada i neshto rodjos, reko zajebi dogodine, evo ti dve iljade, povedi nekoliko drugara na kolache i sok u poslasticarnicu itoeto. :)

kolko ti dete ima godina, 18?

ne znam koliko u meku kosta.kontam da kolje.bio sam kao klinac par puta.sat ipo-dva je otpadanje.neke igre.to se najavis par meseci unapred,to bio prestiz.oni lovarni slavili.secam se da je svega bilo malo.pomrif,hamburger,2-3 soka i torta.jebes ti ono.

"Diskrecija zagarantovana"
LOLO, pa naravno kad cje dzak na glovi biti

ne mogu ja to gledati,al senada ima veliku dojku ko teleca glava.